10. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

W najbliższy weekend odbędzie się 3. kolejka Fortuna 1 Ligi. Transmisje z 2 spotkań przeprowadzi Polsat Sport. W sobotę w Tychach dojdzie do starcia GKS-u z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Obie drużyny w swoich ostatnich ligowych meczach poniosły porażki. GKS Tychy poległo […]

W najbliższy weekend odbędzie się 3. kolejka Fortuna 1 Ligi. Transmisje z 2 spotkań przeprowadzi Polsat Sport.

W sobotę w Tychach dojdzie do starcia GKS-u z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Obie drużyny w swoich ostatnich ligowych meczach poniosły porażki. GKS Tychy poległo na wyjeździe z Bytovią (1:4), zaś Podbeskidzie przegrało również na wyjeździe mecz z Puszczą Niepołomice (2:3). Tyszanie plasują się w tabeli na 7. miejscu z dorobkiem 12 punktów. Górale zaś są na 10. miejscu mając na koncie 11 punktów, jednak GKS rozegrał jeden mecz więcej. Czy drużyna z Bielska-Białej odniesie zwycięstwo i tym samym wyprzedzi w tabeli drużynę z Tychów? A może to drużyna trenera Ryszarda Tarasiewicza okaże się lepsza? Początek spotkania o godzinie 12:45.

Dzień później kamery Polsatu Sport zawitają do Częstochowy, gdzie Raków zmierzy się ze Stalą Mielec. Gospodarze, którzy są liderami pierwszoligowych rozgrywek mają na koncie 20 punktów. W ostatniej kolejce niespodziewanie zremisowali z Garbarnią Kraków (1:1), tym samym kończąc serię 5 zwycięstw z rzędu. Warto dodać, że Raków ostatni mecz przegrał 3 sierpnia. Było to spotkanie z Chojniczanką (1:2). Dorobek puktowy Stali jest o połowę mniejszy. Pozwala to zajmować drużynie z Mielca 11. miejsce w tabeli. Czy w najbliższym spotkaniu Stal poprawi swój dorobek punktowy? A może to jednak lider Fortuna 1. Ligi okaże się lepszy? Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 12:30.

SOBOTA – 15 WRZEŚNIA 2018

12:30 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:40 
Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: GKS TYCHY – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 16 WRZEŚNIA 2018

12:30 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:40
 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla

About 0a60d0xx