11. kolejka Fortuna 1. ligi w Polsacie Sport

Trzy mecze tej kolejki będą mogli zobaczyć widzowie w Polsacie Sport. Po czterech meczach bez porażki Miedź Legnica w ostatniej kolejce poległa w Łęcznej, przegrywając z tamtejszym Górnikiem 0:1. Widzew ma za to coraz więcej powodów do zadowolenia. Łodzianie po […]

Trzy mecze tej kolejki będą mogli zobaczyć widzowie w Polsacie Sport.

Po czterech meczach bez porażki Miedź Legnica w ostatniej kolejce poległa w Łęcznej, przegrywając z tamtejszym Górnikiem 0:1. Widzew ma za to coraz więcej powodów do zadowolenia. Łodzianie po trzech porażkach na początku sezonu w kolejnych sześciu meczach tylko raz musieli uznać wyższość rywali. Dzięki tej dobrej postawie awansowali na 10. miejsce w ligowej tabeli.

Bardzo ciekawie zapowiadające się widowisko, w którym wicelider rozgrywek podejmuje trzecią drużynę w tabeli. Górnik Łęczna nadal nie znalazł w tym sezonie ligowym pogromcy. Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał dotychczas tylko raz, ulegając na własnym stadionie Arce Gdynia 0:1.

Zajmujący piąte miejsce w tabeli GKS Tychy podejmuje dziewiątą drużynę rozgrywek, Puszczę Niepołomice. Goście w ostatnim swoim pojedynku musieli uznać wyższość Radomiaka Radom, tyszanie zaś, których ostatnim przeciwnikiem była również ekipa z Radomia, podzielili się punktami z rywalami.

PIĄTEK – 6 LISTOPADA 2020

17:30 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – WIDZEW ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla

SOBOTA – 7 LISTOPADA 2020

12:30 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – GÓRNIKA ŁĘCZNA 
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 8 LISTOPADA 2020

12:30 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: GKS TYCHY – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Polsat Sport HDIpla

About Mateusz Bartkowiak