11. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozegrane spotkania 11. kolejki Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki będą transmitowane w Polsacie Sport. Kolejkę rozpocznie starcie Warty Poznań z Rakowem Częstochowa. Gospodarze wreszcie zagrają mecz na swoim stadionie. Dotychczas […]

W najbliższą sobotę i niedzielę zostaną rozegrane spotkania 11. kolejki Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki będą transmitowane w Polsacie Sport.

Kolejkę rozpocznie starcie Warty Poznań z Rakowem Częstochowa. Gospodarze wreszcie zagrają mecz na swoim stadionie. Dotychczas spotkania w roli gospodarza rozgrywali w Grodzisku Wielkopolskim, jednak najbliższy mecz z liderem pierwszoligowych rozgrywek Warta rozegra w popularnym ,,ogródku”. Jeśli chodzi o grę piłkarzy drużyny z Poznania to w ostanim czasie nie jest ona zbyt najlepsza. Warcie w ostatnich 6 spotkaniach nie udało się ani razu wygrać. Skutkuje to tym, że drużyna trenera Petra Nemca jest na 14. miejscu w tabeli mając w dorobku 9 punktów. Czy w najbliższym spotkaniu Warta powiększy swój dorobek punktowy? Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Raków notuje obecnie serię meczów bez porażki . Wynosi ona 7 spotkań. Warto dodać, że drużyna z Częstochowy przegrała w tym sezonie zaledwie 1 mecz. Medaliki mają na koncie 21 punktów i prowadzą w tabeli z dwupunktową przewagą nad Bytovią i Sandecją. Czy w meczu z Wartą Raków zdobędzie komplet punktów? Początek spotkania o godzinie 12:45.

W niedzielę kamery Polsatu Sport zawitają do Bielska-Białej, gdzie Podbeskidzie zagra z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze są obecnie na 11. miejscu w tabeli mając na koncie 12 punktów. Na pewno spory wpływ na taką pozycję w tabeli ma fakt, że drużyna trenera Krzysztofa Bredego po raz ostatni wygrała 22 sierpnia (4:1 z Wartą Poznań). O wiele lepiej radzi sobie Sandecja, która zajmuje 3. pozycję w tabeli mając w dorobku 19 punktów. Warto dodać, że drużyna z Nowego Sącza notuje serię meczów bez porażki, która wynosi aż 8 spotkań. Czy w najbliższym spotkaniu Sandecja zgarnie 3 punkty? Cz jednak Podbeskidzie wreszcie wygra spotkanie? Początek meczu o godzinie 12:30.

SOBOTA – 22 WRZEŚNIA 2018

12:30 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:40 
Fortuna 1. Liga – 11. kolejkaWARTA POZNAŃ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla


NIEDZIELA – 23 WRZEŚNIA 2018

12:30 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:40
 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

 

 

 

About 0a60d0xx