12. kolejka PGE Ekstraligi w nSport+

Trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej znamy już wszystkich uczestników play-off. Niestety cały czas panuje chaos związany z dyskwalifikacją Grigorija Łaguty. Prezes ROW Rybnik, Krzysztof Mrozek, wskazuje na to, że meldonium mogło zostać podane Grigorijowi Łagucie w momencie, gdy leżał […]

Trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej znamy już wszystkich uczestników play-off. Niestety cały czas panuje chaos związany z dyskwalifikacją Grigorija Łaguty.

Prezes ROW Rybnik, Krzysztof Mrozek, wskazuje na to, że meldonium mogło zostać podane Grigorijowi Łagucie w momencie, gdy leżał on nieprzytomny po wypadku na motocyklu crossowym w lutym tego roku. Odwieszenie Rosjanina sprawiłoby, że ROW nie dostałby kary 5 punktów, co zmieniłoby rozkład par w play-offach i układ walki o utrzymanie.

12. kolejkę zaczynamy od spotkania Betardu Sparty Wrocław z McGarden GKM Grudziądz. Lider tabeli i gospodarz meczu jest uskrzydlony ważnym zwycięstwem nas Stalą Gorzów, dlatego faworyt jest tylko jeden. Transmisja w piątek o 19 na antenie nSport+.

W niedzielę o 16:30 zmierzą się ekipy Get Well Toruń Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Torunianom, znajdującym się w ciężkiej sytuacji, nie pomaga fakt, że jeden z liderów drużyny, Amerykanin Greg Hancock potrzebuje pilnej operacji ramienia i barku. Czy to spotkanie będzie gwoździem do trumny zasłużonego zespołu w historii polskiego żużla? Przekonamy się o tym na antenie nSport+.

Na koniec kolejki relacja z Leszna. Miejscowa Fogo Unia zmierzy się z czwartą w tabeli Cash Broker Stalą Gorzów.  Czy wicelider zrewanżuje się za porażkę w 5. kolejce? Niedziela, godzina 19.

pasek2

PIĄTEK – 4 SIERPNIA 2017

18:30 PGE Ekstraliga – 12. kolejka: STUDIO na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo

NIEDZIELA – 6 SIERPNIA 2017

16:00 PGE Ekstraliga – 12. kolejka: STUDIO na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: GET WELL TORUŃ – WŁÓKNIARZ VITROSZLIF CROSSFIT CZĘSTOCHOWA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: STUDIO na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

pasek2

About 0a60d0xx