Sport w TV: niedziela – 27 listopada 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Mistrzostwa Świata 2022, Al Khor, Katar – 2. kolejka, grupa : HISZPANIA – NIEMCY 


08:05 Magazyn STUDIO KATAR
(również o 09:00)

Studio: Szymon Borczuch – Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila, Maciej Iwański, Kamil Kosowski (z Kataru)

10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING – NA MUNDIALU

Studio: Przemysław Rudzki – Tomasz Ćwiąkała, Zbignew Mucha, Michał Trela, Mateusz Rokuszewski

10:00 Mistrzostwa Świata 2022, Al -Rayyan, Katar – 2. kolejka, grupa E: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski- Rafał Ulatowski, Bartosz Jurkowski, Marek Wasiluk

10:50 Mistrzostwa Świata 2022, Al – Rayyan, Katar – 2. kolejka, grupa E: JAPONIA – KOSTARYKA

Komentarz w TVP: Przemysław Pełka – Robert Podoliński (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol 1:  Dominik Stachowiak – Dominik Kamiński

13:10 Mistrzostwa Świata 2022, Al- Rayyan, Katar – 2. kolejka, grupa F: STUDIO 
(od 13:35 w TVP Sport  i TVP 4K)

Studio: Maciej Kurzajewski – Łukasz Trałka, Radosław Majewski

13:50 Mistrzostwa Świata 2022, Al- Rayyan, Katar – 2. kolejka, grupa F: BELGIA – MAROKO

Komentarz w TVP: Mateusz Borek – Marcin Żewłakow (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Grobara – Wojciech Nowakowski

13:55 The Emirates FA Cup – 2.runda: EBBSFLEET UNITED – FLEETWOOD TOWN

Komentarz: Marcin Grzywacz – Filip Kapica

14:55 The Emirates FA Cup – 2.runda: BRISTOL ROVERS – BOREHAM WOOD

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 The Emirates FA Cup – 2.runda: BURTON ALBION – CHIPPENHAM TOWN

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

16:10 The Emirates FA Cup – 2.runda: NEWPORT COUNTY – DERBY COUNTY

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

16:30 Mistrzostwa Świata 2022, Doha, Katar – 2. kolejka, grupa F: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski – Łukasz Gikiewicz, Adam Kotleszka

16:50 Mistrzostwa Świata 2022, Doha, Katar – 2. kolejka, grupa F: CHORWACJA – KANADA 

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Kazimierz Węgrzyn (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol 1:  Jakub Lipiec – Wojciech Anyszek

17:55 The Emirates FA Cup – 2.runda: IPSWICH TOWN – BUXTON

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

19:30 Mistrzostwa Świata 2022, Al Khor, Katar – 2. kolejka, grupa E: STUDIO 
(od 19:45 również w TVP 1)

Studio: Maciej Kurzajewski – Dominik Piechota, Jacek Zieliński, Michał Zachodny

19:30 Magazyn RADIO KATAR – STUDIO  
 
Prowadzenie: Adrian Kozioł

19:50 Mistrzostwa Świata 2022, Al Khor, Katar – 2. kolejka, grupa E: HISZPANIA – NIEMCY 

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski- Sebastian Mila (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając – Mateusz Pietrzak


22:00 Magazyn STUDIO KATAR 

Studio: Bożydar Iwanow – Piotr Urban, Tomasz Łapiński, Cezary  Kowalski, Maciej Żurawski
22:00 Magazyn RADIO KATAR 

Prowadzenie: Adrian Kozioł


12:55 Frauen-Bundesliga – 8. kolejka: KOLN – WOLFSBURG 

Komentarz: Piotr Chłystek

14:55 Gjensidige Kvindeliga–  13.kolejka: BRONDBY IF – FORTUNA HJORRING 


14:55 OBOS Damallsvenskan–  mecz barażowy, finał: BROMMAPOJKARNA – IK UPPSALA 


15:55 Frauen-Bundesliga – 8. kolejka: BAYERN MONACHUM – SV ESSEN 


16:30 Liga F –  3. kolejka: ATLETICO MADRYT – FC BARCEONA 



11:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG POŚCIGOWY NA 20 KM TECHNIKĄ DOWOLNĄ KOBIET
(od 12:00 również w Eurosporcie 1)

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Tomasz Jaroński- Justyna Kowalczyk- Tekieli

13:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO
( również o 14:45)

Studio Michał Korościel – Justyna Kowalczyk- Tekieli, Tomasz Sikora

13:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG POŚCIGOWY NA 20 KM TECHNIKĄ DOWOLNĄ MĘŻCZYZN

Komentarz: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


01:00 Puchar Świata, Whistler, USA: PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN 

Komentarz: Grzegorz Pajda


01:00 Gala: LUCAS BAHDI – DIEGO ANDRADE CHAVEZ


03:00 Gala Boksu Zawodowego – Carson, USA: JOSE ZEPEDA – REGIS PROGRAIS

Komentarz: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera

16:00 Gala Boksu Zawodowego – Londyn, Anglia: ADAM AZIM – RYLAN CHARLTON

Komentarz: Janusz Pindera


14:00 2022 Players Championship, Minehead, Wielka Brytania: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
(do 18:30)


20:00 2022 Players Championship, Minehead, Wielka Brytania – 3.kolejka: MECZE PÓŁFINAŁOWE I FINAŁ 
(do 00:30)

Komentarz: Kuba Łokietek


03:30 DP World Tour – Fortinet Australian PGA Championship, Brisbane, RPA: FINAŁ 
(o 04:00 również w Golf Channel)

Komentarz: Jacek Person

11:00 DP World Tour – Joburg Open, Johannesburg, RPA: FINAŁ 
(od 11:30 również w Golf Channel)

Komentarz: Jacek Person – Krzysztof Rawa


00:35 NHL: FLORIDA PANTHERS – ST.LOUIS BLUES


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – WASHINGTON CAPITALS


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – TORONTO MAPLE LEAFS


01:35 NHL: NY ISLANDERS – PHILADELPHIA FLYERS


03:05 NHL: COLORADO AVALANCHE – DALLAS STARS


04:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – VANCOUVER CANUCKS


13:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


20:00 NHL: MINNESOTA WILD – ARIZONA COYOTES

Komentarz: Patryk Rokicki – Marcin Iwankiewicz


10:50 Puchar Świata, Hulst, Holandia: WYŚCIG KOBIET na żywo

Komentarz: Karol Dziambor


12:05 Puchar Świata, Hulst, Holandia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Karol Dziambor


04:00 National Basketball League – 8. kolejka: NEW ZEALAND BREAKERS – BRISBANE BULLETS 


12:30 Liga ACB – 9. kolejka: REAL BETIS BALONCESTOREAL MADRYT 


15:00 Liga BBL – 8. kolejka: BG GÖTTINGEN ALBA BERLIN 


16:55 Liga ACB – 9. kolejka: CAZOO BASKONIA – BASQUET GIRONA 
(od 17:00 również w Sportklubie)

Komentarz w Canal+: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski

17:20 Energa Basket Liga – 9. kolejka: POLSKI CUKIER START LUBLIN – LEGIA WARSZAWA 

 Komentarz: Tomasz Jankowski – Łukasz Wiśniewski


17:55 Liga BSL – 8. kolejka: GALATASARAY NEFFENERBAHÇE BEKO 


21:30 NBA: MINNESOTA TIMBERWOLVES – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo

Komentarz:


13:0O ISU GP FIN 2022, Espoo, Finlandia: POKAZY MISTRZÓW na żywo

Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Agnieszka Iwańska


16:00 Puchar Świata, Killington, USA: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET na żywo

Komentarz: Rafał Głowacki

18:45 Puchar Świata, Killington, USA: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo

Komentarz: Rafał Głowacki

20:00 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Michał Okniański


13:55 Handball Bundesliga – 14. kolejka: THW KIEL – GUMMERSBACH 

Komentarz: Szymon Ratajczak

16:00 Handball Bundesliga – 14. kolejka: HSV HAMBURG – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Szymon Ratajczak


14:00 Extreme E, Punta del Este, Urugwaj: PÓŁFINAŁY na żywo


17:00 Extreme E, Punta del Este, Urugwaj: FINAŁY na żywo

Komentarz w Eurosporcie Player: Andrzej Mielczarek

20:00 Extreme E, Punta del Este, Urugwaj: PODSUMOWANIE

Redakcja: Andrzej Mielczarek


15:55 Premiership Rugby – 11. kolejka: LEICESTER TIGERS – LONDON IRISH 


18:50 Tauron Liga – 5. kolejka: ONLYBIO PAŁAC BYDGOSZCZ  – IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO 

Komentarz: Milena Sadurek



14:45 PlusLiga – 12. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – PROJEKT WARSZAWA 

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Jakub Bednaruk (z Zawiercia)

17:30 PlusLiga – 12. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 

Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

20:30 SuperLega – 9. kolejka: EMMA VILLAS AUBAY SIENA – GIOIELLA PRISMA TARANTO 

Komentarz: Robert Małolepszy


07:25 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KWALIFIKACJE 

Komentarz: Marek Rudziński – Igor Błachut


08:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO
( również o 11:00)

Studio: Michał Korościel – Wojciech Topór, Krzysztof Biegun
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

08:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO
( również o 10: 05 i 11)

Studio: Sebastian Szczęsny, Damian Michałowski – Magdalena Pałasz, Jakub Kot
Reporter: Krzysztof Skórzyński


09:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Lipiec, Wojciech Nowakowski


19:00 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI

Studio: Paulina Chylewska  – Rafał Kot, Apoloniusz Tajner, Krzysztof Rawa


19:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KRONIKA 
(również o 21:15 w Metro)

Redakcja: Kacper Merk



13:50 Mistrzostwa Świata ,Norymbergia, Niemcy: FINAŁ na żywo

Komentarz: Edward Durda


17:25 Puchar Świata , Dżudda, Arabia Saudyjska: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac – Jakub Wyszomirski

20:00 Puchar Świata , Dżudda, Arabia Saudyjska: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac – Jakub Wyszomirski


14:25 Magazyn WORLD OF FREESPORTS


18:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmian