13. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

W najbliższy piątek i sobotę zostanie rozegrana 13. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport. 13. serię spotkań rozpocznie piątkowy mecz w Mielcu, gdzie miejscowa Stal zagra z Odrą Opole. Gospodarze plasują się obecnie […]

W najbliższy piątek i sobotę zostanie rozegrana 13. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport.

13. serię spotkań rozpocznie piątkowy mecz w Mielcu, gdzie miejscowa Stal zagra z Odrą Opole. Gospodarze plasują się obecnie na 12. miejscu w tabeli mając w dorobku 14 punktów. Głównym powodem, dla którego drużyna z Mielca jest tak nisko w tabeli, jest na pewno fakt, że nie potrafią oni wygrać od 6 spotkań. Ostatni raz 3 punkty Stal zdobyła w wyjazdowym meczu z ŁKS-em (2:0) rozegranym 22 sierpnia. Trochę lepiej w tym sezonie radzi sobie Odra. Drużyna z Opola zdobyła do tej pory 18 punktów. Pozwala to jej plasować się na 6. miejscu w tabeli. Warto dodać, że tracą oni tylko 3 punkty do Sandecji, która jest na 2. miejscu premiowanym awansem do Ekstraklasy. Czy w meczu ze Stalą uda im się wygrać i dzięki temu poprawić swoją pozycję w tabeli? A może to jednak drużyna z Mielca okaże się lepsza? Początek spotkania o godzinie 20:45.

W sobotę kamery Polsatu Sport zawitają do Łodzi, gdzie ŁKS zmierzy się z Wigrami Suwałki. Gospodarze po 12 rozegranych spotkaniach znajdują się na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Punkt mniej mają Wigry Suwałki, które są z kolei na 9. miejscu. Jeśli chodzi o formę obu zespołów w ostatnim czasie to lepiej radzi sobie ŁKS. Czy drużyna z Łodzi potwierdzi to w meczu z Wigrami i odniesie zwycięstwo? A może to jednak goście okażą się lepsi? Początek meczu o godzinie 15.

PIĄTEK – 5 PAŹDZIERNIKA 2018

20:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:40 
Fortuna 1. Liga – 13. kolejkaSTAL MIELEC – ODRA OPOLE na żywo
Polsat Sport HDIpla


SOBOTA – 6 PAŹDZIERNIKA 2018

14:45 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:55
 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

About 0a60d0xx