Sport w TV: środa 4 – października 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa H: FC PORTO –  FC BARCELONA


02:25 Copa Sudamericana – 1/2 finału: FORTALEZA -CORINTHIANS PAULISTA

Komentarz: Bartłomiej Rabij

13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – playoffy zwyciężców, 1/2 finału: LECH POZNAŃ – FC NANTES

Komentarz: Paweł Ślęzak 

18:00 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka: STUDIO 
*(od 19:30 również w Polsat Sport Extra, od 20:35 również w PSP 1, również o 22:50)

Studio: Przemysław Iwańczyk –  Marcin Gazda ,Piotr Urban, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

18:05 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa F: WSTĘP DO MECZU

Komentarz:  Bożydar Iwanow – Marek Gołębiewski

18:35 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa E: ATLETICO MADRYT – FEYENOORD ROTTERDAM

Komentarz: Tomasz Lach – Andrzej Niedzielan

18:35 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa H: ROYAL ANTWERPIA – SZACHTAR DONIECK

Komentarz:  Bożydar Iwanow 

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa F: WSTĘP DO MECZU

Komentarz: Marcin Feddek – Marek Joźwiak

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa G: WSTĘP DO MECZU

Komentarz:  Sebastian Chabiniak – Marcin Kaczmarek

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa E: WSTĘP DO MECZU

Komentarz: Piotr Dumanowski – Maciej Żurawski

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa G: WSTĘP DO MECZU

Komentarz:  Grzegorz Michalewski – Dariusz Kubicki 

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa H: FC PORTO –  FC BARCELONA

Komentarz w PSP 1: Szymon Rojek – Maciej Stolarczyk (z Porto)

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa A: BORUSSIA DORTMUND –  AC MILAN

Komentarz w PSP 2:  Cezary Kowalski – Piotr Czachowski
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek 

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa F: NEWCASTLE UNITED – PARIS SAINT GERMAIN

Komentarz w PSP 3 PPV: Marcin Feddek – Marek Joźwiak
Komentarz w Radio Gol 1:  Dominik Stachowiak 

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa G: RB LIPSK – MANCHESTER CITY

Komentarz w PSP 4 PPV:  Sebastian Chabiniak – Marcin Kaczmarek
Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Szczepanik

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa E: CELTIC GLASGOW – SS LAZIO

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Dominik Guziak


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, faza grupowa, grupa G: CRVENA ZVEZDA BELGRAD – YOUNG BOYS BERNO

Komentarz:  Grzegorz Michalewski – Dariusz Kubicki


20:55 Sky Bet Championship – 10. kolejka: ROTHERHAM UNITED – BRISTOL CITY

Komentarz: Tomasz Górski  

23:30 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka: SKRÓTY MECZÓW 

Prowadzący: Tomasz Włodarczyk

23:55 Copa Sudamericana – 1/2 finału: DEFENSA Y JUSTICA – LDU QUITO

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki


01:00 MLB – dzika karta: MILWAUKEE BREWERS– ARIZONA DIAMONDBACKS


02:00 MLB – dzika karta: PHILADELPHIA PHILLIES –MIAMI MARLINS


21:00 MLB – dzika karta: TAMPA BAY RAYS – TEXAS RANGERS


22:30 MLB – dzika karta: MINNESOTA TWINS – TORONTO BLUE JAYS


19:00 World Grand Prix of Darts – 2. kolejka,  Leicester, Anglia: DZIEŃ 3

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon


02:35 NHL – pre-season: CHICAGO BLACKHAWKS – DETROIT RED WINGS


19:55 Euroliga – 1. kolejka , faza grupowa, grupa A: BERETTTA FAMILA SCHIO – POLSKI CUKIER AZS UMCS LUBLIN 

Komentarz: Adam Romański – Ewa Silna


20:00 Liga ACB – 2. kolejka: MONBUS OBRADOIRO – SURNE BILBAO BASKET 


17:50 Orlen Superliga kobiet –  4. kolejka: KGHM MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – GALICZANKA LWÓW 

Komentarz: Iwona Niedźwiedź – Patrycja Szarmacher (z Lubina)
Reporter: Cezary Dziwiczek


01:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa A, Rio De Janeiro, Brazylia, 4. kolejka: BRAZYLIA – NIEMCY 

Komentarz: Marek Magiera –  Michał Winiarski 

03:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa C, Xi’an, Chiny, 4. kolejka: HOLANDIA – BUŁGARIA  

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz


05:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa B, Tokyo, Japonia, 4. kolejka: SERBIA – FINLANDIA 

Komentarz: Adam Romański 


06:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa C, Xi’an, Chiny, 4. kolejka: ARGENTYNA – BELGIA  

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz


08:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa B, Tokyo, Japonia, 3. kolejka: USA – TUNEZJA 

Komentarz: Adam Romański 


09:00 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa C, Xi’an, Chiny, 3. kolejka: STUDIO 
*(również o 12:00)

Studio: Jerzy Mielewski – Jakub Bednaruk, Piotr Gruszka, Wojciech Drzyzga


09:30 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa C, Xi’an, Chiny, 3. kolejka: STUDIO 
*(od 09:40 również w TVP 1)

Studio: Piotr Jagiełło, Krzysztof Ignaczak – Zbigniew Bartman, Marcin Możdzonek
Reporterzy: Sara Kalisz, Filip Czyszanowski 


09:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa C, Xi’an, Chiny, 3. kolejka: POLSKA – MEKSYK

Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski (z Xi’an)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas 

12:15 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa B, Tokyo, Japonia, 3. kolejka: JAPONIA – TURCJA 

Komentarz: Robert Małolepszy

13:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa C, Xi’an, Chiny, 3. kolejka: CHINY – KANADA 

Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


14:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa A, Rio De Janeiro, Brazylia, 3. kolejka: IRAN – CZECHY 

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz


16:20 Giganci Siatkówki – Copernicus Volleyball Cup, Toruń, 1/2 finału: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE

Komentarz: Maciej Piotrowski – Robert Kaźmierczak (z Torunia)

18:20 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa A, Rio De Janeiro, Brazylia, 3. kolejka: WŁOCHY – NIEMCY 

Komentarz: Marek Magiera – Jakub Bednaruk


18:50 Giganci Siatkówki – Copernicus Volleyball Cup, Toruń, 1/2 finału: CUK ANIOŁY TORUŃ – PROJEKT WARSZAWA

Komentarz: Maciej Piotrowski – Robert Kaźmierczak (z Torunia) 

21:50 Turniej kwalifikacyjny do IO – faza grupowa,  grupa A, Rio De Janeiro, Brazylia, 3. kolejka: KUBA – KATAR 

Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur


14:00 Home Nations Series – English Open, Brentwood, Wielka Brytania, 2.runda: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA


20:00 Home Nations Series – English Open, Brentwood, Wielka Brytania, 3.runda: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA


06:00 WTA Tour 1000 – China Open, Pekin, Chiny, 3.runda: JESSICA PEGULA – JELENA OSTAPENKO


06:30 ATP Masters 1000 –  Rolex Shanghai Masters 2023, Szanghaj, Chiny,1.runda: DENIS LAJOVIC – STAN WAWRINKA

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

08:00 WTA Tour 500 – China Open, Pekin, Chiny, 3.runda: LUDMIŁA SAMSONOWA – MARTA KOSTYUK


08:30 ATP Masters 1000 –  Rolex Shanghai Masters 2023, Szanghaj, Chiny,1.runda: THANASI KOKKINAKIS – FABIO FOGNINI

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


09:00 WTA Tour 500 – China Open, Pekin, Chiny, 3.runda: STUDIO

Studio: Żelisław Żyżyński – Dawid Celt, Klaudia Jans-Ignacik 

10:30 ATP Masters 1000 –  Rolex Shanghai Masters 2023, Szanghaj, Chiny,1.runda: JAMES DUCKWORTH – YANNICK HANFMANN

Komentarz: Tomasz Lorek


11:30 WTA Tour 500 – China Open, Pekin, Chiny, 3.runda: IGA ŚWIĄTEK – MAGDA LINETTE

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka 


12:30 ATP Masters 1000 –  Rolex Shanghai Masters 2023, Szanghaj, Chiny,1.runda: ZHINZHEN ZHANG – RICHARD GASQUET

Komentarz: Dawid Olejniczak


12:55 WTA Tour 500 – China Open, Pekin, Chiny, 3.runda: MIRRA ANDREEVA – JELENA RYBAKINA

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka 


13:30 ATP Tour 500 –  China Open, Pekin, Chiny, finał: DANIŁ MIEDWIEDIEW – JANNIK SINNER

Komentarz: Tomasz Lorek


14:30 ATP Masters 1000 –  Rolex Shanghai Masters 2023, Szanghaj, Chiny,1.runda: ROMAN SAFIULIN – ANDY MURRAY

Komentarz: Dawid Olejniczak


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom