Sport w TV: środa 6 – marca 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Liga Europy – 1/8 finału: SPORTING CP – ATALANTA BERGAMO 18:40 Liga Europy – 1/8 finału: SPORTING CP – ATALANTA BERGAMO  Komentarz w Radio Gol […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Europy – 1/8 finału: SPORTING CP – ATALANTA BERGAMO


18:40 Liga Europy – 1/8 finału: SPORTING CP – ATALANTA BERGAMO 

Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Piotr Szczepanik
Komentarz w Viaplay: Adam Delimat – Michał Borkowski

19:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 20:00 w PSE, również o 22:50)

Studio: Paulina Chylewska – Maciej Murawski, Piotr Urban, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

20:20 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU

Komentarz: Paweł Ślęzak – Andrzej Niedzielan

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: MANCHESTER CITY – FC KOPENHAGA 

Komentarz w PSP 2: Paweł Ślęzak – Andrzej Niedzielan
Komentarz w Flash Score: Paweł Garbacz

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: REAL MADRYT – RB LIPSK 

Komentarz w PSP 1: Bożydar Iwanow – Przemysław Łagożny (z Madrytu)
Komentarz w Flash Score: Bartłomiej Pilecki
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Filip Wilkiewicz

20:55 Sky Bet Championship – 36. kolejka: QPR – WEST BROMWICH ALBION

Komentarz: Michał Skiba

23:00 Magazyn SKRÓTÓW LIGI MISTRZÓW 

Prowadzący: Tomasz  Włodarczyk


01:05 NHL – sezon zasadniczy: NEW JERSEY DEVILS – FLORIDA PANTHERS 


01:05 NHL – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PENGUINS – COLUMBUS BLUE JACKETS 


01:35 NHL – sezon zasadniczy: BOSTON BRUINS – EDMONTON OILERS 


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY ISLANDERS – ST.LOUIS BLUES 


02:05 NHL – sezon zasadniczy: NASHVILLE PREDATORS – MONTREAL CANADIENS 


02:05 NHL – sezon zasadniczy: WINNIPEG JETS – SEATTLE KRAKEN 


03:05 NHL – sezon zasadniczy: ARIZONA COYOTES – CHICAGO BLACKHAWKS 


04:35 NHL – sezon zasadniczy: LOS ANGELES KINGS – VANCOUVER CANUCKS 


04:35 NHL – sezon zasadniczy: SAN JOSE SHARKS – DALLAS STARS 


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


13:05 UCL World Tour – Tirreno – Adriatico, Włochy: ETAP 3

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski 

14:00 UCL World Tour – Paryż-Nicea, Francja: ETAP 4
*(od 15:45 również w Eurosporcie 2 )

Komentarz: Adam Probosz – Karol Dziambor 


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Mateusz Dziopa

18:20 FIBA Europe Cup – 1/4 finału: LEGIA WARSZAWA – SURNE BILBAO BASKET na żywo

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak


17:50 Orlen Superliga  – 18. kolejka: KGHM MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – KPR GMINY KOBIERZYCE 

Komentarz: Patrycja Szarmacher – Iwona Niedźwiedź (z Lubina)
Reporter: Tomasz Krochmal


18:40 Liga Mistrzów EHF –  14. kolejka, faza grupowa, grupa A: AALBORG HANDBOLD – INDUSTRIA KIELCE


15:45 PlusLiga – 24. kolejka: EXACT SYSTEMS HEMRAPOL CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

18:20 PlusLiga – 24. kolejka: TREFL GDAŃSK – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE

Komentarz: Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyzga

20:25 Lega A – 1/4 finału: ITAS TRENTINO – VALSA GROUP MODENA 

Komentarz: Robert Małolepszy – Jakub Bednaruk 

21:00 PlusLiga – 24. kolejka: PGE GIEK SKRA BEŁCHATÓW – ASSECO RESOVIA RZESZÓW

Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


07:00 FIVB Volleyball World Beach Pro Tour , Elite 16, Doha, Katar: ZAWODY 
*(do 13:30)


09:00 FIVB Volleyball World Beach Pro Tour , Elite 16, Doha, Katar, faza grupowa, grupa D: BRYL/ŁOSIAK -EVANS/BUTLINGER

Komentarz: Michał Kądzioła

19:00 FIVB Volleyball World Beach Pro Tour , Elite 16, Doha, Katar, faza grupowa, grupa D: COTTAFAVA/NICOLAI -BRYL/ŁOSIAK

Komentarz: Michał Kądzioła


15:00 World Masters, Rijad, Arabia Saudyjska: PÓŁFINAŁY

Komentarz: Jarosław Kowalski – Rafał Jewtuch 

20:35 World Masters, Rijad, Arabia Saudyjska: ĆWIERĆFINAŁY 

Komentarz: Jarosław Kowalski – Michał Ebert  


04:30 Tie Break Tens 2024, Indian Wells, USA – mikst: ZAWODY 
*(do 06:30) 

Komentarz: Dawid Olejniczak

04:30 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/4 finału: ZHENG/TIAFOE – STEPHENS/PAUL
Komentarz: Dawid Olejniczak

04:50 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/4 finału: NAVARRO/SHELTON – SAKKARI/RUBLOW

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:05 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/4 finału: SABALENKA/FRITZ – WOZNIACKI/RUNE

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:20 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/4 finału: ŚWIĄTEK/HURKACZ – PADOSA/TSITSIPAS

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:30 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/2 finału: NAVARRO/SHELTON – WOZNIACKI/RUNE

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:50 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst, 1/2 finału: ZHENG/TIAFOE – PADOSA/TSITSIPAS

Komentarz: Dawid Olejniczak

06:10 Tie Break Tens 2023, Indian Wells, USA – mikst,  finał: NAVARRO/SHELTON – PADOSA/TSITSIPAS

Komentarz: Dawid Olejniczak 

20:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 1. runda: THANASI KOKKINAKIS – MARCOS GIRON

Komentarz: Filip Gawęcki

21:00 ATP Tour 500 – Dubai Duty Free Championship, Dubaj, ZEA: PODSUMOWANIE

Redakcja: Filip Gawęcki 

22:00 ATP Tour 500 – Mexican Open,  Acapulco, Meksyk: PODSUMOWANIE

Redakcja: Filip Gawęcki 

23:00 ATP Tour 1000 – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA, 1. runda: ANDY MURRAY – DAVID GOFFIN

Komentarz: Dawid Olejniczak 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom