14. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

Jutro i w środę zostanie dokończona 14. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań na sportowych antenach Polsatu. Pierwszym ze spotkań, które będą transmitowane będzie mecz w Katowicach, gdzie GKS zmierzy się z Garbarnią Kraków. Będzie to starcie drużyn znajdujących się […]

Jutro i w środę zostanie dokończona 14. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań na sportowych antenach Polsatu.

Pierwszym ze spotkań, które będą transmitowane będzie mecz w Katowicach, gdzie GKS zmierzy się z Garbarnią Kraków. Będzie to starcie drużyn znajdujących się obecnie w dolnej części tabeli. Gospodarze są  w niej dopiero na 16. miejscu z dorobkiem 12 punktów. Jest to bardzo duże zaskoczenie, gdyż drużyna z Katowic miała walczyć o miejsce dające awans do Ekstraklasy, a obecnie jest od niego bardzo daleko (traci 15 punktów). Czy w najbliższym spotkaniu GKS odniesie zwycięstwo i rozpocznie marsz w górę tabeli? Może tak być, gdyż Garbarnia jest obecnie na ostatnim miejscu oraz w ostatnich 4 spotkaniach zanotowała same porażki. Jednak drużyna trenera Dariusza Dudka nie może lekceważyć klubu z Krakowa, gdyż Garbarnia potrafiła osiągnąć dobre rezultaty z drużynami z czołówki (zwycięstwo 3:2 z ŁKS-em, remis 1:1 z Rakowem Częstochowa). Czy beniaminkowi uda się pokonać GKS i opuścić ostatnie miejsce, które zajmuje w ligowej tabeli? Początek spotkania o godzinie 17.

Zdecydowanym hitem kolejki będzie środowe starcie lidera z drużyną zajmującą 3. miejsce, czyli spotkanie Rakowa Częstochowa z ŁKS-em Łódź. Obie drużyny dzieli w tabeli 5-punktowa różnica. Zarówno drużyna z Częstochowy jak i drużyna z Łodzi notują obecnie serię meczów bez porażki. W przypadku Rakowa dotyczy ona ligi jak oraz jednego meczu w Pucharze Polski i wynosi obecnie aż 12 spotkań! ŁKS zaś jest niepokonany w lidze od 6 spotkań. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17 zapowiada się bardzo ciekawie. Kto okaże się lepszy i zakończy serię swojego rywala? A może obie drużyny podzielą się punktami? Transmisja spotkania w Polsacie Sport News.

WTOREK – 23 PAŹDZIERNIKA 2018

16:45 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Janusz Kudyba (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak


16:55 
Fortuna 1. Liga – 14. kolejkaGKS KATOWICE – GARBARNIA KRAKÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Janusz Kudyba (z Katowic)

ŚRODA – 24 PAŹDZIERNIKA 2018

16:45 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba (z Częstochowy)
Reporter: Paweł Ślęzak


16:55
 Fortuna 1. Liga – 14. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba (z Częstochowy)

About 0a60d0xx