15. kolejka Ekstraligi Rugby w transmisjach internetowych

W ten weekend rozegrana zostanie 15. kolejka Ekstraligi Rugby. Wszystkie mecze transmitowane będą w internecie, w tym najciekawszy na stronie sport.tvp.pl. Mowa o starciu Skry Warszawa z Ogniwem Sopot. Po porażce z Master Pharm Rugby Łódź ekipa ze stolicy traci […]

W ten weekend rozegrana zostanie 15. kolejka Ekstraligi Rugby. Wszystkie mecze transmitowane będą w internecie, w tym najciekawszy na stronie sport.tvp.pl.

Mowa o starciu Skry Warszawa z Ogniwem Sopot. Po porażce z Master Pharm Rugby Łódź ekipa ze stolicy traci do łodzian pięć punktów i musi liczyć na ich potknięcia, aby zagrać w finale ligi. Oczywiście, po drodze samej wygrywając – a starcie z liderem tabeli na pewno nie będzie łatwe. Ogniwo jednak odniosło już w tym porażkę, również przeciw Master Pharm, udowadniając, że nie jest drużyną, której nie da się pokonać.

Dwa bardzo ważne spotkania pokaże kanał na Youtube Ekstraligi Rugby. W Krakowie Juvenia podejmować będzie Awentę Pogoń Siedlce, natomiast w Sochaczewie Orkan zagra z Arką Gdynia. Te mecze to etap korespondencyjnej rywalizacji Pogoni i Orkana o czwarte miejsce premiowane grą o medale mistrzostw Polski. Po czternastu kolejkach siedlczanie mają nad zespołem z Sochaczewa cztery punkty przewagi.

Szanse na czołową czwórkę ma też Lechia Gdańsk, która w tabeli jest tylko punkt za Orkanem, jednak w ten weekend podejmować będzie wicelidera z Łodzi. To spotkanie pokaże na Youtube kanał ImprezyLive.pl. Z kolei w meczu dwóch drużyn z dolnej części tabeli Edach Budowlani Lublin, które pokaże pojedynek na swoim kanale na Youtube, zagrają z outsiderem ligi, Spartą Jarocin.

SOBOTA – 22 MAJA 2021

13:50 Ekstraliga Rugby – 15. kolejka: OKS SKRA WARSZAWA – MKS OGNIWO SOPOT 
sport.tvp.pl

16:00 Ekstraliga Rugby – 15. kolejka: RZKS JUVENIA KRAKÓW – AWENTA POGOŃ SIEDLCE

NIEDZIELA – 23 MAJA 2021

12:50 Ekstraliga Rugby – 15. kolejka: RC ORKAN SOCHACZEW – RC ARKA GDYNIA


14:00 Ekstraliga Rugby – 15. kolejka: EDACH BUDOWLANI LUBLIN – RK SPARTA JAROCIN
https://ksbudowlani.com/wp-content/uploads/2021/02/KSBudowlani-Lublin-logo2018-wyci%C4%99te.png

17:00 Ekstraliga Rugby – 15. kolejka: RC LECHIA GDAŃSK – MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ
https://yt3.ggpht.com/ytc/AAUvwnjcomGEGjC14F9of2HOOTcvJq9ZzLsNnXWXJw-B=s88-c-k-c0x00ffffff-no-rj

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.