15. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 15. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport. W piątkowy wieczór w Mielcu dojdzie do starcia miejscowej Stali z GKS-em Katowice. Gospodarze notują obecnie niezbyt dobre dla nich 2 […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 15. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport.

W piątkowy wieczór w Mielcu dojdzie do starcia miejscowej Stali z GKS-em Katowice. Gospodarze notują obecnie niezbyt dobre dla nich 2 serie, a mianowicie serię meczów zakończonych remisem (dotyczy meczów ligowych) oraz serię meczów bez zwycięstwa (dotyczy meczów ligowych, a także meczu w Pucharze Polski). Ta pierwsza wynosi 6 spotkań, zaś ta druga 9 spotkań. Wyniki drużyny z Mielca powodują, że zajmują oni 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Jeszcze niżej w tabeli jest GKS Katowice, który jest w strefie spadkowej i zajmuje 16. pozycję, mając w dorobku 12 punktów. Miejsce na którym jest drużyna z Katowic jest zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców GiekSy. Tą sytuację na lepszą ma zmienić nowy trener katowickiego klubu Dariusz Dudek, który zrezygnował z prowadzenia Zagłębia Sosnowiec po 11. kolejkach bieżących rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej. Czy już w najbliższym spotkaniu GKS odniesie zwycięstwo i zacznie marsz w górę tabeli? A może to jednak Stal wreszcie zdobędzie 3 punkty? Początek spotkania o godzinie 20:45.

W sobotę w Tychach miesjcowy GKS zagra z liderem pierwszoligowych rozgrywek, czyli Rakowem Częstochowa. Gospodarze obecnie spisują się bardzo słabo. Notują niechlubną serię meczów bez zwycięstwa. Obecnie wynosi ona wraz z meczem w Pucharze Polski aż 7 spotkań. Oczywiście ma to wpływ na pozycję w tabeli. GKS jest w niej na 13. miejscu z drobkiem 15 punktów. Czy w najbliższym spotkaniu drużyna z Tychów wreszcie odniesie zwycięstwo? Nie będzie to łatwe, gdyż Raków bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie. Drużyna z Częstochowy ma w dorobku 28 punktów. Duży wpływ na taką ilość zdobytych punktów ma na pewno fakt, że drużyna trenera Marka Papszuna poniosła tylko jedną porażkę w obecnym sezonie. Czy Raków w spotkaniu z GKS-em zgarnie 3 punkty i umocni swoje prowadzenie w tabeli? Początek meczu o godzinie 17:45.

PIĄTEK – 19 PAŹDZIERNIKA 2018

20:30 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:40 
Fortuna 1. Liga – 15. kolejkaSTAL MIELEC – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


SOBOTA – 20 PAŹDZIERNIKA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:40
 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: GKS TYCHY – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  na żywo
Polsat Sport HDIpla

About 0a60d0xx