16. kolejka Major League Soccer w Eurosporcie i na Eurosport Player!

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 16. kolejka amerykańskiej Major League Soccer. Stacja Eurosport zaprezentuje nam dwa spotkania ligowe, oraz poniedziałkowy magazyn ze skrótami spotkań. W sobotę wieczorem New York City FC będący na trzecim miejscu w Konferencji Wschodniej podejmie Seattle […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 16. kolejka amerykańskiej Major League Soccer. Stacja Eurosport zaprezentuje nam dwa spotkania ligowe, oraz poniedziałkowy magazyn ze skrótami spotkań.

W sobotę wieczorem New York City FC będący na trzecim miejscu w Konferencji Wschodniej podejmie Seattle Sounders, czyli szóstą ekipę Konferencji Zachodniej. W drużynie gospodarzy najlepszym strzelcem jest Hiszpan David Villa, który ma na koncie osiem trafień i to ekipa z Nowego Yorku wydaje się faworytem tego spotkania.

W niedzielę naprzeciw siebie staną dwie ekipy z Konferencji Wschodniej. Philadelphia Union, która obecnie plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli podejmie na własnym stadionie New York Red Bulls. Tutaj zdecydowanym faworytem jest również zespół z Nowego Yorku, ci zajmują szóstą lokatę w tabeli.

Natomiast w poniedziałek wieczorem na głównej antenie Eurosportu zostanie wyemitowany magazyn podsumowujący 16. serię gier Major League Soccer wraz ze skrótami spotkań.

SOBOTA – 17 CZERWCA 2017

19:00 Major League Soccer – 16. kolejka: NEW YORK CITY FC – SEATTLE SOUNDERS FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

NIEDZIELA – 18 CZERWCA 2017

23:00 Major League Soccer – 16. kolejka: PHILADELPHIA UNION – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

PONIEDZIAŁEK – 19 CZERWCA 2017

22:00 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About 0a60d0xx