17. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 17. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki na sportowych antenach Polsatu. Spotkaniem, które zainauguruję najbliższą kolejkę będzie pojedynek GKS-u Tychy z Chojniczanką Chojnice. Gospodarze po 16 rozegranych meczach ligowych są na […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 17. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki na sportowych antenach Polsatu.

Spotkaniem, które zainauguruję najbliższą kolejkę będzie pojedynek GKS-u Tychy z Chojniczanką Chojnice. Gospodarze po 16 rozegranych meczach ligowych są na 14. miejscu w tabeli mając w dorobku 17 punktów. Spory wpływ na taką sytuację klubu z Tychów ma na pewno ich forma, którą ostatnio prezentują. Potwierdzeniem jest niechlubna seria GKS-u, który od 9 meczów nie odniósł zwycięstwa (wliczając w to mecz w Pucharze Polski).  Również Chojniczanka notuje taką serię, jednak w przypadku drużyny z Chojnic wynosi ona 6 spotkań. W tabeli Fortuna 1. Ligi podopieczni trenera Macieja Bartoszka mają 5 punktów więcej od GKS-u Tychy co pozwala im zajmować 11. pozycję.  Kto w piątkowym spotkaniu okaże się lepszy? Początek meczu o godzinie 18.

W sobotę kamery Polsatu Sport zawitają do Nowego Sącza, gdzie miejscowa Sandecja podejmie GKS Jastrzębie. Gospodarze, którzy w zeszłym sezonie grali w najwyższej klasie rozgrywkowej są po 16. kolejkach na podium w tabeli Fortuna 1. Ligi. Zajmują 3. pozycję z dorobkiem 27 punktów i tracą tylko punkt do 2. miejsca, na którym jest ŁKS Łódź. GKS również wysoko plasuje się w pierwszoligowej tabeli. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju jest na 5. miejscu i ma na koncie 24 punkty. Biorąc pod uwagę zdobycze punktowe obu klubów w ostatnim czasie (5 ostatnich ligowych spotkań) to są one mniej więcej na podobnym poziomie (7 zdobytych punktów przez Sandecję, 8 przez GKS). Kto w najbliższą sobotę okaże się lepszy? Początek tego starcia o godzinie 17:45.

PIĄTEK – 2 LISTOPADA 2018

17:45 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Tych)
Reporter: Szymon Rojek


17:55 
Fortuna 1. Liga – 17. kolejkaGKS TYCHY – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Tych)

SOBOTA – 3 LISTOPADA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Nowego Sącza)
Reporter: Piotr Przybysz


17:40
 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – GKS JASTRZĘBIE na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Nowego Sącza)

 

About 0a60d0xx