17. kolejka rosyjskiej Priemjer-Ligi na sportowych antenach Polsatu.

Przed nami ostatnia przed przerwą zimową, 17.kolejka rosyjskiej ekstraklasy. Najciekawiej zapowiadają się mecze w Krasnodarze i Petersburgu. KUBAN KRASNODAR – CSKA MOSKWA Dla zespołu z Moskwy nadchodzą „chwile prawdy”. W środę spotkanie z Bayernem Monachium rozstrzygnie sprawę ewentualnego awansu do 1/8 […]

Przed nami ostatnia przed przerwą zimową, 17.kolejka rosyjskiej ekstraklasy. Najciekawiej zapowiadają się mecze w Krasnodarze i Petersburgu.

KUBAN KRASNODAR – CSKA MOSKWA
Dla zespołu z Moskwy nadchodzą „chwile prawdy”. W środę spotkanie z Bayernem Monachium rozstrzygnie sprawę ewentualnego awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wcześniej trzeba jednak w lidze wygrać na wyjeździe z  Kubaniem. Gospodarze po 16 seriach ligowych zgromadzili 26 punktów i zajmują 7. pozycję w tabeli, goście 31 punktów, co na chwilę obecną daje im 2. miejsce. Transmisja na żywo w Polsacie Sport News.

ZENIT SANKT PETERSBURG – FK KRASNODAR
Jeszcze ciekawiej powinno być w Krasnodarze, gdzie inna drużyna z tego miasta – FK podejmie lidera – Zenit Petersburg. Gospodarze zgromadzili tyle samo punktów co wspomniane CSKA, o 7 mniej niż zespół Andre Villasa-Boasa. Zenit podobnie jak CSKA walczy o wyjście z grupy Champions League, we wtorek rozegra arcyważny mecz z AS Monaco. Retransmisja tego spotkania w Polsacie Sport Extra.