17. kolejka Tauron Ligi Siatkarek na antenach

Przyszła pora na rozegranie siedemnastej kolejki Tauron Ligi Siatkarek. Najciekawiej zapowiada się starcie drużyny z Bielska-Białej i Budowlanych z Łodzi. Polsat Sport pokaże cztery spotkania. W piątek rozpoczniemy siedemnastą serię gier. Na parkiet wyjdą BKS BOSTIK Bielsko-Biała i Grot Budowlani […]

Przyszła pora na rozegranie siedemnastej kolejki Tauron Ligi Siatkarek. Najciekawiej zapowiada się starcie drużyny z Bielska-Białej i Budowlanych z Łodzi. Polsat Sport pokaże cztery spotkania.

W piątek rozpoczniemy siedemnastą serię gier. Na parkiet wyjdą BKS BOSTIK Bielsko-Biała i Grot Budowlani Łódź. Zwycięzca tego pojedynku uplasuje się na trzeciej lub czwartej pozycji w tabeli, zatem jest o co grać, a emocji na pewno nie zabraknie. W niedzielny wieczór przyjrzymy się poczynaniom sąsiada Budowlanych, ŁKS-u Commercecon Łódź oraz #VolleyWrocław. Mało prawdopodobne jest zmartwychwstanie Piły, ale jeśli doszłoby ono do skutku, to Wrocławianki są stosunkowo blisko miejsca spadkowego. Natomiast Łodzianki znajdują się na podium tabeli. Jedne i drugie łakną oczek jak kania dżdżu. Kolejkę tradycyjnie zakończymy w poniedziałek. Najpierw E.Leclerc Moya Radomka Radom podejmie DPD Legionovię Legionowo, a następnie Energa MKS Kalisz zagra z Grupa Azoty Chemik Police. Radomka i Chemik walczą o czołowe pozycje w lidze, a co za tym idzie, kwalifikacje do europejskich pucharów. Z kolei Legionovia i Energa zajmują bezpieczne pozycje w środku stawki. Moc kobiecych siatkarskich emocji przed nami, a oto plan ich transmisji.

PIĄTEK – 22 STYCZNIA 2021

20:30 Tauron Liga – 17. kolejka: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD

NIEDZIELA – 24 STYCZNIA 2021

20:30 Tauron Liga – 17. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – #VOLLEYWROCŁAW 
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 25 STYCZNIA 2021

17:30 Tauron Liga – 17. kolejka: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 
Polsat Sport HD

20:30 Tauron Liga – 17. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.