18. kolejka 2. Bundesligi w kanałach Eleven Sports

fot.

W 18. kolejce czeka nas hitowe starcie zespołu Kiel z Hamburgerem. Oprócz tego zobaczymy jeszcze 2 mecze. Wszystkie transmisje tylko w kanałach Eleven Sports.

W piątek zobaczymy starcie FC Koln z Bochum. Gospodarze są obecnie w świetnej formie i zajmują 2 miejsce w tabeli, tracąc jedynie jeden punkt do lidera. Przyjezdni przegrali ostatnie 2 mecze i na pewno chcą się w tym spotkaniu przełamać. Będzie im to ciężko osiągnąć, ponieważ ich rywal spisuje się bardzo dobrze.

W sobotnie przedpołudnie czeka nas pojedynek pomiędzy St. Pauli a Magdeburgiem. Zdecydowanymi faworytami spotkania są gospodarze, którzy w tym roku mają dużą szansę na awans do Bundesligi. Goście w tym sezonie zawodzą. Znajdują się w strefie spadkowej i po tym meczu raczej ta sytuacja nie ulegnie zmianie.

W niedziele czeka nas hit kolejki, czyli Kiel kontra Hamburger SV. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie. Gospodarze gonią ścisłą czołówkę i na pewno jeszcze włączą się do walki o awans. Goście chcą obronić pozycje lidera. Aby tego dokonać i być dalej samodzielnym liderem, muszą przywieźć z Kiel komplet punktów.

PIĄTEK – 21 GRUDNIA 2018

18:25 2. Bundesliga – 18. kolejka: 1. FC KÖLN – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

SOBOTA – 22 GRUDNIA 2018

12:55 2.Bundesliga – 18. kolejka: FC ST. PAULI – FC MAGDEBURG na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 23 GRUDNIA 2018

13:25 2.Bundesliga – 18. kolejka: HOLSTEIN KIEL – HAMBURGER SV na żywo
Ipla