18. kolejka Fortuna 1. Ligi na antenach Polsatu Sport oraz w Polsat Box Go

W piątek rozpocznie się osiemnasta seria gier Fortuna 1. Ligi, która potrwa do poniedziałku. Transmisje trzech pojedynków na antenach Polsatu Sport. Pozostałe mecze dostępne będą w serwisie Polsat Box Go. W piątek Miedź Legnica podejmie u siebie Odrę Opole. Piłkarze […]

W piątek rozpocznie się osiemnasta seria gier Fortuna 1. Ligi, która potrwa do poniedziałku. Transmisje trzech pojedynków na antenach Polsatu Sport. Pozostałe mecze dostępne będą w serwisie Polsat Box Go.

W piątek Miedź Legnica podejmie u siebie Odrę Opole. Piłkarze Wojciecha Łobodzińskiego zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem trzydziestu pięciu punktów. Nie przegrali od ośmiu spotkań. W poprzedniej kolejce wygrali z Górnikiem Polkowice 3:1. Goście to natomiast dziewiąta drużyna z dwudziestoma pięcioma oczkami. Grają ostatnio w kratkę. Ulegli Koronie Kielce, pokonali ŁKS, a tydzień temu rzutem na taśmę zremisowali z Resovią. W sobotę Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Arką Gdynia. Gospodarze to dopiero szesnasty zespół. Od pięciu meczów nie potrafią zwyciężyć. Ich ostatnia wygrana miała miejsce na początku października. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zajmują natomiast siódmą lokatę. Grają bardzo nieregularnie. Ponieśli porażkę z Miedzią, pokonali Podbeskidzie, a w poprzedniej serii gier ulegli Sandecji 1:3. W niedzielę dojdzie zaś do pojedynku dwóch drużyn, które aspirują do awansu. Ósmy ŁKS Łódź zagra z szóstym GKS-em Tychy. Obie ekipy grają w ostatnim czasie bardzo niestabilnie. „Rycerze Wiosny” po remisach z Widzewem i Górnikiem Polkowice, przegrali później z Odrą Opole, a w minionej kolejce pokonali GKS Katowice 1:0. Ich rywale natomiast po dwóch remisach ze Skrą oraz Puszczą, wygrali na początku listopada z GKS-em Jastrzębie 4:1. W poprzedniej serii gier nie grali swojego spotkania z Koroną Kielce ze względu na prośbę ich przeciwników. Dwa ich ostatnie bezpośrednie pojedynki zakończyły się remisami 1:1. Jak będzie tym razem?

PIĄTEK 19 LISTOPADA 2021

17:50 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – GKS JASTRZĘBIE 


20:30 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ODRA OPOLE

SOBOTA 20 LISTOPADA 2021

12:30 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – ARKA GDYNIA


17:50 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA — GÓRNIK POLKOWICE 


20:20 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: SKRA CZĘSTOCHOWA – KORONA KIELCE 

NIEDZIELA 21 LISTOPADA 2021

12:30 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – GKS TYCHY


17:50 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW — STOMIL OLSZTYN

PONIEDZIAŁEK 22 LISTOPADA 2021

17:50 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ — WIDZEW ŁÓDŹ


20:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 

About Arkadiusz Kogut