18. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport Extra

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 18. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport Extra. Kolejkę rozpocznie piątkowe starcie w Tychach, gdzie miejscowy GKS podejmie Odrę Opole. Gospodarze w obecnym sezonie spisują się fatalnie. Na […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 18. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport Extra.

Kolejkę rozpocznie piątkowe starcie w Tychach, gdzie miejscowy GKS podejmie Odrę Opole. Gospodarze w obecnym sezonie spisują się fatalnie. Na 18 rozegranych meczów (wliczając w to starcie w Pucharze Polski) wygrali zaledwie 3 spotkania. Obecnie notują oni serię 10 meczów bez zwycięstwa. Jeśli chodzi o pozycję w ligowej tabeli drużyny trenera Ryszarda Tarasiewicza, to są oni na 15. miejscu i mają w dorobku 17 punktów. 6 punktów więcej ma Odra, która jest na 10. miejscu. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Mariusza Rumaka przegrali wysoko wyjazdowy mecz z ŁKS-em Łódź (1:5). Czy w najbliższym spotkaniu drużyna z Opola zrehablituje się i odniesie zwycięstwo? A może to GKS Tychy zakończy wreszcie niechlubną serię meczów bez zwycięstwa? Początek spotkania o godzinie 20:45.

W sobotę widzowie Polsatu Sport Extra zobaczą starcie w Bielsku-Białej, gdzie Podbeskidzie podejmie GKS Katowice. Gospodarze w ligowej tabeli są obecnie na 5. miejscu w tabeli i mają w dorobku 26 punktów. Do 2. miejsca zajmowanego przez ŁKS Łódź, które jest premiowane awansem, drużyna trenera Krzysztofa Bredego traci 5 punktów. Czy w najbliższym spotkaniu Podbeskidzie odniesie zwycięstwo i zmniejszy stratę do wicelidera? Jeśli spojrzymy na sytuację w jakiej znajduje się GKS Katowice to wydaję się to bardzo możliwe. Drużyna trenera Dariusza Dudka jest na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Warto dodać, że po raz ostatni drużyna z Katowic wygrała 6 października (wyjazdowe zwycięstwo ze Stomilem Olsztyn 1:0). Wtedy GKS prowadził jeszcze Jakub Dziółka. Czy w najbliższym spotkaniu GieKSa wreszcie odniesie zwycięstwo? Początek meczu o godzinie 17:45.

PIATEK – 9 LISTOPADA 2018

20:30 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Janusz Kudyba (z Tych)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


20:40 
Fortuna 1. Liga – 18. kolejkaGKS TYCHY – ODRA OPOLE na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Janusz Kudyba (z Tych)

SOBOTA – 10 LISTOPADA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla


17:40
 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GKS KATOWICE na żywo
Ipla

About 0a60d0xx