18. kolejka MLS w Eurosporcie!

Nie samym Mundialem żyje człowiek. Oprócz meczów 1/8 finału MŚ 2018 w Eurosporcie będziemy mogli obejrzeć dwa spotkania osiemnastej serii gier Major League Soccer. W sobotę czeka nas spotkanie Seattle Sounders – Portland Timbers. Będzie to konfrontacja dziesiątej z piątą […]

Nie samym Mundialem żyje człowiek. Oprócz meczów 1/8 finału MŚ 2018 w Eurosporcie będziemy mogli obejrzeć dwa spotkania osiemnastej serii gier Major League Soccer.

W sobotę czeka nas spotkanie Seattle Sounders – Portland Timbers. Będzie to konfrontacja dziesiątej z piątą ekipą w ligowej tabeli. Zespół Seattle jak dotąd zgromadził dwanaście punktów, lecz w poprzednich siedmiu meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo, co nie napawa wielkim optymizmem. Zawodnicy Portland za to są w znakomitej formie, bowiem już dawno nie doświadczyli smaku porażki. Poprzednia przegrana to odległe czasy, mianowicie początek kwietnia. Faworyt jest jasny, lecz logika w piłce to pojęcie względne. Początek 22:45.

W niedzielę czeka nas starcie Toronto – New York Red Bulls. Również w tym przypadku wskazanie faworyta nie jest trudnością. Gracze New York Red Bulls zajmują trzecią lokatę w tabeli, a tylko dwie porażki w ostatnich dziesięciu konfrontacjach to spore osiągnięcie. W drużynie Toronto FC  tak kolorowo nie jest. Dziesiąta pozycja w tabeli i tylko jedna wygrana w poprzednich pięciu meczach to nie powód do dumy. Czy będziemy świadkami niespodzianki?

pasek2

SOBOTA – 30 CZERWCA 2018

22:45 Major League Soccer – 18. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

NIEDZIELA – 01 LIPCA 2018

22:45 Major League Soccer – 18. kolejka: TORONTO FC – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport PlayerIpla
pasek2

 

About 0a60d0xx