18. kolejka TAURON Ligi Siatkarek w Polsacie Sport oraz IPLA.TV

To już osiemnasta seria spotkań. W ten weekend Polsat Sport wyemituje trzy spotkania siatkarek. W tabeli wciąż liderują zawodniczki z Rzeszowa, które mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Sytuacja w tabeli na dalszych miejscach jest interesująca. W piątek 29 stycznia, […]

To już osiemnasta seria spotkań. W ten weekend Polsat Sport wyemituje trzy spotkania siatkarek. W tabeli wciąż liderują zawodniczki z Rzeszowa, które mają do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Sytuacja w tabeli na dalszych miejscach jest interesująca.

W piątek 29 stycznia, Chemik Police zmierzy się u siebie z Pałacem Bydgoszcz. Gospodynie są niepokonane w lidze od 22 grudnia. Wtedy to właśnie były lepsze od Bydgoszczanek 3-2. Pałac w tym roku kalendarzowym gra w kratkę, zwycięstwo przeplata porażką. Tydzień temu podopieczne Piotra Mateli wygrały 3-1 z Jokerem Świecie.

W niedzielę wspomniane siatkarki ze Świecia zagrają z Radomką Radom – drużyną z czołówki tabeli. Radomianki spisują się znakomicie. Od 6 grudnia przegrały tylko raz, z liderkami rozgrywek. Joker z dorobkiem zaledwie dziesięciu punktów wyprzedza tylko siatkarki z Piły, które w niedzielę czeka wyjazdowe spotkanie z Legionovią Legionowo.

PIĄTEK – 29 STYCZNIA 2021

17:30 Tauron Liga – 18. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 31 STYCZNIA 2021

20:30 Tauron Liga – 18. kolejka: JOKER ŚWIECIE – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 1 LUTEGO 2021

20:30 Tauron Liga – 15. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – ENEA PTPS PIŁA
Polsat Sport HDIpla

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.