19. kolejka eWinner 2. ligi: Ruch Chorzów kontra Motor Lublin w TVP Sport

W najbliższy piątek Ruch Chorzów zmierzy się z Motorem Lublin w dziewiętnastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Obie drużyny celują w awans do 1. ligi. Zdecydowanie bliżej tego są gospodarze, […]

W najbliższy piątek Ruch Chorzów zmierzy się z Motorem Lublin w dziewiętnastej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Obie drużyny celują w awans do 1. ligi. Zdecydowanie bliżej tego są gospodarze, którzy obecnie zajmują drugie miejsce z trzydziestoma czterema punktami na swoim koncie. Muszą być czujni, ponieważ trzecia Chojniczanka traci do nich tylko dwa oczka (ma rozegrany jeden mecz więcej), a do lidera z Rzeszowa mają straty już ośmiu punktów. „Niebiescy” grają ostatnio niepewnie. Po dwóch zwycięstwach z rzędu z Olimpią i rezerwami Śląska Wrocław, w poprzedniej serii gier ulegli 0:2 Hutnikowi Kraków. Goście to zaś szósta ekipa z dwudziestoma sześcioma oczkami. Po dwóch porażkach z rzędu, pokonali 4:1 Wisłę Puławy, a tydzień temu zremisowali 1:1 ze Zniczem Pruszków.

PIĄTEK – 26 LISTOPADA 2021

18:00 eWinner 2. Liga – 19. kolejka: RUCH CHORZÓW – MOTOR LUBLIN

About Arkadiusz Kogut