19. kolejka Tauron Ligi siatkarek w Polsacie Sport

Rzeszów, Radom, a może jednak Łódź? Do którego z tych miast powędruje puchar za mistrzostwo Polski w sezonie 2020/2021? W ten weekend jeszcze się o tym nie przekonamy, lecz mogą zapaść znaczące rozstrzygnięcia. Transmisje spotkań Tauron Ligi w Polsacie Sport. […]

Rzeszów, Radom, a może jednak Łódź? Do którego z tych miast powędruje puchar za mistrzostwo Polski w sezonie 2020/2021? W ten weekend jeszcze się o tym nie przekonamy, lecz mogą zapaść znaczące rozstrzygnięcia. Transmisje spotkań Tauron Ligi w Polsacie Sport.

Trzy mecze polskiej ekstraklasy siatkarek zobaczymy w ten weekend na antenie Polsatu Sport. Zaczniemy od pojedynku Energa MKS KaliszGrot Budowlani Łódź. Łodzianki mają jeszcze szanse na mistrzostwo Polski, ale warunek jest jeden, nie można sobie pozwolić na żadne potknięcie. Kaliszanki nie grają już o nic, ale to wcale nie znaczy, że będą łatwym kąskiem do schrupania. W niedzielę między meczami Panów zagrają inne łodzianki, te spod szyldu Łódzkiego Klubu Sportowego. ŁKS Commercecon Łódź podejmie Developres SkyRes Rzeszów i tutaj temperatura jest bliska wrzeniu. Będzie to bezpośredni mecz, który może zaważyć o losach tytułu. W poniedziałek jeszcze Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz spróbują wydrzeć trzy punkty #VolleyWrocław. Poniżej plan transmisji dziewiętnastej kolejki Tauron Ligi.

PIĄTEK – 5 LUTEGO 2021

17:30 Tauron Liga – 19. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla

SOBOTA – 6 LUTEGO 2021

18:00 Tauron Liga – 19. kolejka: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 
Ipla

NIEDZIELA – 7 LUTEGO 2021

17:30 Tauron Liga – 19. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 8 LUTEGO 2021

20:30 Tauron Liga – 19. kolejka: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – #VOLLEYWROCŁAW 
Polsat Sport HDIpla

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.