2. Bundesliga: Bochum – Darmstadt w Eleven Sports

Drugi poziom rozgrywkowy w Niemczech wznawia rozgrywki po świętach. W Eleven Sports pokazany zostanie jeden mecz 14. kolejki.  Na Vonovia Ruhrstadion miejscowe Bochum zagra z Darmstadt. Gospodarze przed przerwą świąteczną pokonali u siebie 3-0 Heidenheim, goście także odnieśli wygraną, nie […]

Drugi poziom rozgrywkowy w Niemczech wznawia rozgrywki po świętach. W Eleven Sports pokazany zostanie jeden mecz 14. kolejki.

Na Vonovia Ruhrstadion miejscowe Bochum zagra z Darmstadt. Gospodarze przed przerwą świąteczną pokonali u siebie 3-0 Heidenheim, goście także odnieśli wygraną, nie pozostawiając żadnych złudzeń drużynie z Wurzburgera, triumfując u siebie 2-0 po bramkach Kempe i Platte. Z racji własnego boiska minimalnym faworytem jest zespół miejscowy.