2. kolejka czeskiej 1. Ligi w Polsat Sport News HD

W ten weekend zostanie rozegrana już 2. kolejka czeskiej 1. Ligi. Telewizja Polsat Sport News HD zaplanowała transmisję dwóch spotkań, w których w sumie zobaczymy dwie najbardziej znane ekipy, czyli Spartę i Slavię Praga. Sezon za naszą południowo-zachodnią granicą już […]

W ten weekend zostanie rozegrana już 2. kolejka czeskiej 1. Ligi. Telewizja Polsat Sport News HD zaplanowała transmisję dwóch spotkań, w których w sumie zobaczymy dwie najbardziej znane ekipy, czyli Spartę i Slavię Praga.

Sezon za naszą południowo-zachodnią granicą już się rozpoczął, ale piłkarze Sparty Praga nie mają wielkich powodów do optymizmu. W 1. kolejce sezonu Sparta zaliczyła falstart przegrywając u siebie z FC Slovacko gładko 0:2. Jej przeciwnikiem będzie FK Jablonec, który z kolei udanie rozpoczął sezon wygrywając takim samym wynikiem z zespołem Bohemians 1905.

Natomiast w niedzielę Slavia Praga zmierzy się w stolicy kraju z FK Teplice. Gospodarze w pierwszym meczu sezonu wygrali skromnie na wyjeździe z MSK Żilina 1:0, natomiast FK Teplice zanotowało jedyny remis, ze wszystkich meczów 1. kolejki. Zespół z Teplic podzielił się punktami z FK Przybram.

SOBOTA – 20 LIPCA 2019

19:30 1. Liga – 2. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK JABLONEC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

NIEDZIELA – 21 LIPCA 2019

19:00 1. Liga – 2. kolejka: FK TEPLICE – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

About 0a60d0xx