2. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy w nSport+

Po pierwszej kolejce na czele tabeli znajdują się zawodnicy z Bielsko-Białej, którzy wygrywali z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok aż 11:2. Gospodarze w poprzednim tygodniu zaprezentowali się bardzo słabo. Opolanie stracili w w pierwszej połowie pięć bramek, ostatecznie przegrywając 6:1 z Constractem […]

Po pierwszej kolejce na czele tabeli znajdują się zawodnicy z Bielsko-Białej, którzy wygrywali z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok aż 11:2.

Gospodarze w poprzednim tygodniu zaprezentowali się bardzo słabo. Opolanie stracili w w pierwszej połowie pięć bramek, ostatecznie przegrywając 6:1 z Constractem Lubawą. Honorową bramkę dla Dremana zdobył Kilian. W zupełnie odmiennych humorach do tego pojedynku przystępuje Piast. Gliwiczanie rozgrywki ligowe rozpoczęli od pokonania 3:1 zespołu z Katowic.

NIEDZIELA – 13 WRZEŚNIA 2020

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 2. kolejka: DREMAN FUTSAL OPOLE KOMPRACHCICE – PIAST GLIWICE na żywo