21. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra

W najbliższą sobotę i niedzielę zostanie rozegrana 21. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. W sobotę kamery Polsatu Sport zawitają do Głogowa, gdzie Chrobry podejmie Wigry Suwałki. Gospodarze w […]

W najbliższą sobotę i niedzielę zostanie rozegrana 21. kolejka Fortuna 1. Ligi. Transmisje 2 spotkań z tej kolejki w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

W sobotę kamery Polsatu Sport zawitają do Głogowa, gdzie Chrobry podejmie Wigry Suwałki. Gospodarze w ostatnim czasie spisują się bardzo słabo w lidze. Notują oni obecnie serię 7 meczów bez zwycięstwa. Zdecydowanie lepiej radzą sobie w Pucharze Polski, gdzie są już w 1/8 finału. Tam zmierzą się z Legią Warszawa. Jeśli chodzi o ich miejsce w tabeli to są obecnie na 13. pozycji i mają w dorobku 23 punkty. 4 punkty mniej mają Wigry Suwałki, które są w strefie spadkowej zajmując 16. miejsce. Warto dodać, że drużyna z Suwałk ma jednak rozegrane 2 mecze mniej. Jednak spory wpływ na ich pozycję w w tabeli ma ich niechlubna seria meczów bez zywięstwa, która wynosi aż 10 spotkań. Podobnie jak Chrobry, Wigry również są w 1/8 finału Pucharu Polski, gdzie zmierzą się z Rakowem Częstochowa. W tym sezonie drużyny z Suwałk i Głogowa spotkali się już w 4. kolejce obecnego sezonu. Wtedy gospodarzem spotkania były Wigry, jednak to Chrobry okazał się lepszy wygrywając 1:0. Kto tym razem odniesie zwycięstwo? Początek spotkania o godzinie 15.

Dzień później dojdzie do spotkania pomiędzy Odrą Opole a Rakowem Częstochowa. Gospodarze w ostanim czasie spisują się bardzo słabo. W ostatnich 4 ligowych meczach ponieśli same porażki. W tabeli Fortuna 1. Ligi są na 12. miejscu i mają w dorobku 23 punkty. W najbliższym spotkaniu Odra będzie miała bardzo trudne zadanie, gdyż zmierzy się z liderem pierwszoligowych rozgrywek. Raków w obecnym sezonie spisuje się niesamowicie. Dotychczas drużyna z Częstochowy przegrała tylko jeden mecz, ma w dorbku 45 punktów i dodatkowo jest również w 1/8 finału Pucharu Polski. W 4. kolejce Raków i Odra zagrali ze sobą w Częstochowie i wtedy to drużyna trenera Marka Papszuna zwyciężyła 1:0. Czy tym razem będzie tak samo? A może to jednak Odra okaże się lepsza? Początek meczu o godzinie 12:45.

SOBOTA – 1 GRUDNIA 2018

14:50 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:55 
Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 2 GRUDNIA 2018

12:30 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla


12:40
 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: ODRA OPOLE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla

About 0a60d0xx