23. kolejka 2. Bundesligi na antenach Eleven

23. kolejka kolejka w ramach rozgrywek na zapleczu Bundesligi zacznie się już w piątek. Trzy transmisje w ten weekend w kanałach Eleven Sports.

Eleven przygotowało dla nas transmisje z meczu otwarcia 23. kolejki. W Heidenheim gospodarze podejmą Bochum. Obie drużyny wypadły już z walki o awans i musza skupiać się raczej na utrzymywaniu bezpiecznej przewagi nad strefą spadkową. Drużyna Bochum ma obecnie tylko 3 oczka przewagi nas drużynami zagrożonymi degradacją. W piątek ciężko będzie im tą przewagę powiększyć, gdyż Heindenheim w ostatnich 5 meczach przed własną publicznością zdobyło komplet 15 punktów! Początek meczu o 18.

W sobotę fani niemieckiego futbolu mogą liczyć na swoistą rozgrzewkę przed meczami pierwszej Bundesligi. O godzinie 13 Eleven przygotowało dla nich transmisję z meczu Ingolstadt. Gospodarze dalej chcą liczyć się w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Na ich  drodze stanie okupujące środek tabeli FC St. Pauli.

Na zakończenie zmagać w 23. kolejce 2.Bundesligi Eintracht Braunschweig zmierzy się na własnym stadionie z Unionem Berlin. Gospodarze w poprzednim sezonie długo pozostawali jednym z kandydatów do awansu, lecz końcówka sezonu nie potoczyła się po ich myśli i skończyło się na kolejnym sezonie spędzonym na zapleczu elity. W tym sezonie ich sytuacja nie jest tak ciekawa,  tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową z pewnością nie pozwalają im spać spokojnie. Union Berlin natomiast znajduje się na 8 miejscu ligowej tabeli, tracąc 6 punktów do miejsca gwarantującego grę w barażach. Zważając na sytuację obu zespołów zapowiada się nam bardzo ciekawy i pełen walki mecz.

pasek2

PIĄTEK – 16 LUTEGO 2018

18:25 2. Bundesliga – 23. kolejka: 1. FC HEIDENHEIM- VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

SOBOTA – 17 LUTEGO 2018

12:55 2. Bundesliga – 23. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

NIEDZIELA – 18 LUTEGO 2018

13:25 2. Bundesliga – 23. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIGER TSV – FC UNION BERLIN na żywo

pasek2