27 kolejka Fortuna 1. Ligi oraz 2. Ligi w Polsacie Sport Extra i TVP

Nie samą ekstraklasą żyje człowiek. W ten weekend czekają nas również bardzo interesujące spotkania w niższych ligach. Na antenie Polsatu Sport Extra zostanie pokazany m. in. pojedynek na szczycie Fortuna 1. Ligi. Natomiast TVP Sport oraz TVP 3 pokaże interesujące […]

Nie samą ekstraklasą żyje człowiek. W ten weekend czekają nas również bardzo interesujące spotkania w niższych ligach. Na antenie Polsatu Sport Extra zostanie pokazany m. in. pojedynek na szczycie Fortuna 1. Ligi. Natomiast TVP Sport oraz TVP 3 pokaże interesujące starcie 2. Ligi polskiej.

Zacznijmy od Fortuna 1.Ligi. W sobotnie popołudnie, dokładnie o 15:00 czeka nas pojedynek na szczycie. Na przeciw siebie stanie 3. drużyna ligi, czyli Stal Mielec oraz obecny lider – Raków Częstochowa. Gospodarze mają bardzo ciężki terminarz. Przed tygodniem po bardzo ciężkim i wyrównanym meczu zdobyli punkt z Sandecją Nowy Sącz. Dzisiaj o wywalczenie chociażby 1 punktu będzie im jeszcze ciężej. Goście w tym sezonie spisują się bardzo dobrze i pewnie kroczą po awans do ekstraklasy. Jeśli wygrają w sobotę mogą już być niemal pewni gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dzień później Polsat Sport Extra pokaże spotkanie 2 drużyn znajdujących się w górnej połówce tabeli. Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie u siebie GKS Tychy. Obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie 4 punkty. Jesienią w bezpośrednim starciu ekipy podzieliły się punktami, lecz w sparingu przed rundą jesienną nieznacznie lepsi okazali się gospodarze. Mecz na pewno będzie wyrównany i bardzo interesujący.

Również w niedzielę TVP Sport oraz TVP3 pokaże spotkanie na 3 poziomie rozgrywkowym. Wczesnym popołudniem odbędzie się mecz pomiędzy GKS Bełchatów, a Zniczem Pruszków. Obie drużyny znajdują się w górnej części tabeli. Gospodarze w dalszym ciągu mają duże szanse na awans do Fortuna 1. Ligi. Aby tego dokonać muszą pokonać w niedzielę gości z Mazowsza. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Znicz ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie. Ostatnie 3 mecze wygrał i w Bełchatowie na pewno będzie chciał przedłużyć tą dobrą passę. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

SOBOTA – 6 KWIETNIA 2019

14:45 Fortuna 1. liga – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

14:55
Fortuna 1. liga – 27. kolejka: STAL MIELEC – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)

NIEDZIELA – 7 KWIETNIA 2019

13:00 2.Liga – 27. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – ZNICZ PRUSZKÓW na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

17:30
Fortuna 1. liga – 27. kolejkaWSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:40 
Fortuna 1. liga – 27. kolejkaPODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GKS TYCHYna żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 8 KWIETNIA 2019

20:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Łukasz Smużny