27. oraz 28. kolejka eWinner 2. ligi w TVP Sport

W środku tygodnia piłkarze eWinner 2. ligi rozegrają następną serie spotkań. Po czym już w następny weekend czeka ich kolejna porcja meczy. Dwa spotkania będą transmitowane na antenie TVP Sport. W środę o 18 na boisku w Lublinie miejscowy Motor […]

W środku tygodnia piłkarze eWinner 2. ligi rozegrają następną serie spotkań. Po czym już w następny weekend czeka ich kolejna porcja meczy. Dwa spotkania będą transmitowane na antenie TVP Sport.

W środę o 18 na boisku w Lublinie miejscowy Motor podejmie Wigry Suwałki. Gospodarze zajmują 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów, natomiast Wigry są na 5 pozycji z 43 punktami. Goście cały czas walczą, żeby na koniec sezonu znaleźć się w pierwszej szóstce, która gwarantuję spotkania barażowe o wyższą klasę rozgrywkową. W niedzielnym meczu transmitowanym w telewizji KKS Kalisz zagra z Chojniczanką Chojnice. Obie ekipy znajdują się w górnej części tabeli, lecz ostatnich spotkań nie mogą zaliczyć do udanych. Chojniczanka ostatnie dwa pojedynki przegrała, natomiast Kalisz nie odniósł zwycięstwa od trzech konfrontacji. Zespoły obydwu drużyn liczą na przełamanie w bezpośrednim starciu.

ŚRODA – 14 KWIETNIA 2021

17:55 II liga – 27. kolejka: MOTOR LUBLIN – WIGRY SUWAŁKI 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 18 KWIETNIA 2021

17:45 II liga – 28. kolejka: KKS KALISZ – CHOJNICZANKA CHOJNICE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Łukasz Urbanowski