29. kolejka Premier League z hitem na zakończenie w Canal+ Sport 2

Canal+Sport 2 przygotował solidną dawkę piłkarskich emocji z Wysp Brytyjskich. Prawie cała czołówka w konfrontacji ze swoimi rywalami stoi na pozycji faworyta meczu. Wyjątkiem jest spotkanie Manchesteru City z Liverpoolem, w którym o typowanie wyniku mogą zabawić się jedynie bukmacherzy. […]

Canal+Sport 2 przygotował solidną dawkę piłkarskich emocji z Wysp Brytyjskich. Prawie cała czołówka w konfrontacji ze swoimi rywalami stoi na pozycji faworyta meczu. Wyjątkiem jest spotkanie Manchesteru City z Liverpoolem, w którym o typowanie wyniku mogą zabawić się jedynie bukmacherzy. Rozpoczynamy 29. serię gier EPL. Czas start.

Ostatnie występy Arenalu wyglądają blado. Tylko jedno zwycięstwo na cztery ligowe spotkania nie powodują drżenia kolan u przeciwników. Klub walczący o awans do prestiżowych rozgrywek europejskich przeżywa kolejną już  w tym sezonie zadyszkę. Meczem z West Bromwich mają okazję do odbudowania trzonu zespołu. Rywal jest bowiem po dwóch ligowych porażkach.

W poprzedniej kolejce Stoke postawiło ciężkie warunki „Obywatelom”. Remis nad takim rywalem z pewnością obierają za sukces. W takich bojowych nastrojach przystąpią do kolejnego meczu z rywalem z najwyższej półki. Chelsea skończyło serię zwycięstw bez straty gola. Nadal jednak inkasują 3 punkty za lepszy bilans bramkowy.

Polskich widzów powinien zainteresować mecz AFC Bournemouth – Swansea City. Bramek obu klubów strzegą: były reprezentacyjny bramkarz numer 1 Artur Boruc oraz obecny filar polskiej defensywy Łukasz Fabiański.

Kamil Grosicki i jego Hull powalczą o wydostanie się ze strefy spadkowej. Ich rywalem będzie Everton, będący na 7. miejscu mający realne szanse na wywalczenie miejsca gwarantującego awans do europejskich pucharów.

Nic nie zwiastuje poprawy miejsca zajmowanego obecnie przez Middlesbrough. Klub od dawna nie zasmakował zwycięstwa i nie zanosi się aby w meczu z Manchesterem United miało to ulec zmianie.

Tottenham czuje rywali za swoimi plecami. Znikoma przewaga nie daje żadnego handicapu. Presja zatem jest ogromna. W meczu z Southampton muszą być ostrożni i wystrzegać się błędu, który rozpędzeni ostatnimi zwycięstwami „Święci” na pewno nie omieszkają wykorzystać.

W hitowym pojedynku „Obywateli” z „The Reds” powinno być bardzo ciekawie. Znający się z czasów Bundesligi, Jurgen Klopp oraz Pep Guardiola, wybitni stratedzy powinni porwać publiczność zgromadzoną na Etihad Stadium. Oba kluby dzieli punkt różnicy a obaj szkoleniowcy mają coś do udowodnienia. Gra toczyć się będzie nie tylko na murawie ale i ławce trenerskiej.

pasek2

SOBOTA – 18 MARCA 2017

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

13:25 
Premier League – 29. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

15:55 Premier League – 29. kolejka: STOKE CITY – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:25 Premier League – 29. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – SWANSEA CITY  na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki

21:00 Premier League – 29. kolejka: EVERTON CITY – HULL CITY premiera.200

Komentarz: Edward Durda – Rafał Nahorny

NIEDZIELA – 19 MARCA 2017

12:55 Premier League – 29. kolejka: MIDDLESBROUGH FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Przemysław Rudzki

15:10 
Premier League – 29. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Przemysław Rudzki

17:25
Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER CITY – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny
pasek2

About 0a60d0xx