3. kolejka Liqui Molly Bundesligi w Viaplay

Viaplay pokaże dwa niedzielne mecze 3. kolejki Liqui Molly Bundesligi. Jakie starcia będzie można obejrzeć? NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA Pojedynek na szczycie niemieckiej Bundesligi. THW Kiel zmierzy się z Flensburgiem. Gospodarze dotychczas pozostają nieomylni, natomiast goście zaliczyli małe potknięcie w […]

Viaplay pokaże dwa niedzielne mecze 3. kolejki Liqui Molly Bundesligi. Jakie starcia będzie można obejrzeć?

NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA

Pojedynek na szczycie niemieckiej Bundesligi. THW Kiel zmierzy się z Flensburgiem. Gospodarze dotychczas pozostają nieomylni, natomiast goście zaliczyli małe potknięcie w starciu z Erlangen. Zarówno Kiel, jak i Flensburg na tygodniu grali swoje mecze w Champions League. Gospodarze wygrali na wyjeździe z Mieszkowem Brześć, natomiast goście ulegli u siebie Barcelonie. Faworytem tego starcia będzie THW Kiel, który na własnym parkiecie wygrał 7 na 10 ostatnich pojedynków z Flensburgiem.

W Hamburgu tegoroczny beniaminek zmierzy się z Rhein-Neckar Lowen. Gospodarze nie mają łatwo i przegrali obydwa spotkania. Rhein-Neckar na pewno będzie chciało odbić sobie na Hamburgu ostatnią porażkę z Magdeburgiem.

NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA

13:40 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 3. kolejka: THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Tomasz Górski

15:55 
LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 3. kolejka: HANDBALL SPORT VEREIN HAMBURG – RHEIN-NECKAR LÖWEN 

About Jakub Barabasz