3. kolejka PGNiG Superligi na antenie TVP Sport

Stacja TVP Sport w tym tygodniu pokaże trzy spotkania PGNiG Superligi. Które drużyny w akcji będą mogli zobaczyć widzowie? CZWARTEK – 16 WRZEŚNIA 3. kolejkę kobiecej Superligi otworzy mecz Piotrcovii z JKS-em Jarosław. Zarówno gospodynie, jak i przyjezdne przegrały swoje […]

Stacja TVP Sport w tym tygodniu pokaże trzy spotkania PGNiG Superligi. Które drużyny w akcji będą mogli zobaczyć widzowie?

CZWARTEK – 16 WRZEŚNIA

3. kolejkę kobiecej Superligi otworzy mecz Piotrcovii z JKS-em Jarosław. Zarówno gospodynie, jak i przyjezdne przegrały swoje poprzednie dwa spotkania. Hala w Piotrkowie nie jest zbyt przyjazna dla piłkarek z Jarosławia. 4 dotychczasowe mecze tam rozgrywane kończyły się na korzyść gospodyń.

SOBOTA – 18 WRZEŚNIA

Zabrzanie zdołali ograć już MKS Kalisz oraz Chrobrego Głogów. Kielczanie rozgromili natomiast Pogoń Szczecin oraz Gwardię Opole. Górnik po raz ostatni ograł Vive w 2012 roku. Od tego czasu obie ekipy spotkały się ze sobą już 22 razy!

NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA

W niedzielne południe w Kaliszu dojdzie do ciekawego starcia pomiędzy MKS-em a Chrobrym Głogów. Zarówno gospodarze, jak i goście dotychczas mają na koncie po jednym zwycięstwie i porażce. W kaliskiej hali po dwa razy triumfowali zarówno gracze MKS-u, jak i Chrobrego. W tym starciu nie powinno więc zabraknąć emocji.

CZWARTEK – 16 WRZEŚNIA

17:35 PGNiG Superliga – 3. kolejka: MKS PIOTRCOVIA – EUROBUD JKS JAROSŁAW

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź (z Piotrkowa Tryb.)
Reporter: Jan Sławiński

SOBOTA – 18 WRZEŚNIA

13:10 PGNiG Superliga – 3. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ŁOMŻA VIVE KIELCE na żywo


NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA

13:10 PGNiG Superliga – 3. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – CHROBRY GŁOGÓW na żywo

About Jakub Barabasz