3.kolejka PlusLigi na sportowych antenach Polsatu

To już 3 kolejka ligi Mistrzów Świata. W tej serii gier zobaczymy wszystkie siedem spotkań na sportowych antenach Polsatu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem transmisji. 

Kolejkę rozpocznie spotkanie w Rzeszowie. Na podpromiu zmierzą się ze sobą ekipy:  Asseco Resovii i Indypolu AZS Olsztyn. Gospodarze fatalnie rozpoczęli sezon. W 2 pierwszych meczach zdobyli zaledwie punkt w 1 spotkaniu z GKS Katowice. W drugiej kolejce, przegrali w fatalnym stylu z beniaminkiem z Suwałk 1:3. Olsztynianie, natomiast wygrali mecz u siebie z Czarnymi Radom 3:1 i przegrali na wyjeździe w Zawierciu 1:3. Czy Resovia wygra w końcu mecz? Jak zagra Indykpol na wyjeździe? Przekonają się państwo o tym, obserwując transmisję w Polsacie Sport 2 listopada o godzinie 14:45.

Drugim sobotnim meczem, będzie pojedynek Skry z Cuprum Lubin. Skra dotychczas wygrała dwa spotkanie i również w tym nie powinna mieć większych problemów w pokonaniu rywala. Lubinianie natomiast przegrali 2 razy z czego ostatnio bardzo dotkliwie z Jastrzębskim Węglem 3:0. Proszę sobie wyobrazić, że w trzeciej partii tego pojedynku. Lubinianie zdobyli zaledwie 7 punktów, co było  naprawdę przykre dla gości tego pojedynku. Początek spotkania o godzinie 17:30. Transmisja w Polsacie Sport News.

Na zakończenie rywalizacji w sobotę 2 listopada. GKS Katowice podejmie Trefl Gdańsk. Spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie. GKS do tej pory raz wygrał i raz przegrał, ale wyniki tych spotkań zostały ustalone dopiero po tie-break. Trefl podobnie jak i zespół gospodarzy raz wygrał i raz przegrał, ale gra podopiecznych Michała Winiarskiego budzi respekt wśród fanów. Miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie. Liczymy na wielkie emocję i niezwykle ciekawy pojedynek, którego transmisja odbędzie się w Polsacie Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

W spotkaniach niedzielnych dojdzie do hitu i do derbów. W hicie Jastrzębski Węgiel podejmie Zaksę, a w derbach Warta Zawiercie MKS Będzin. W spotkaniu w Zawierciu faworytem będą gospodarze. W spotkaniu hitowym o tego faworyta niezwykle ciężko. Ostatni pojedynek tych drużyn miał miejsce 9 lutego i tam triumfowali Kędzierzynianie, którzy wygrali w Jastrzębiu, aż 3:0. Jak będzie tym razem, czy nieco odmieniona drużyna z Kędzierzyna Koźla, znów w tak wspaniałym stylu pokona rywala? Czy Jastrzębski w końcu wygra z faworyzowanym rywalem i pokaże, że jest w tym sezonie walczyć  o coś więcej, niż tylko brązowy medal? Przekonają się państwo o tym obserwując transmisję w Polsacie Sport, początek spotkania o godzinie 14:45. Mecz derbowy o godzinie 20:30, transmisja, również w Polsacie Sport.

Na poniedziałek zaplanowano dwa spotkania. W pierwszym Projekt Warszawa zmierzy się z Ślepskiem Malow Suwałki. Wszyscy jesteśmy ciekawie czy beniaminek, znów zagra tak fantastycznie jak w Rzeszowie. Od zespołu z Warszawy należy wymagać tylko i wyłącznie zwycięstwa. Ale jak będzie? Tego nikt nie wie. Transmisja w Polsacie Sport, początek rywalizacji o godzinie 17:30, niech wygra lepszy.
W spotkaniu kończącym 3 serię gier. Cerrad Czarni Radom podejmą zespół z Bydgoszczy. Obie drużyny rozpoczęły sezon od dwóch porażek. Z czego Bydgoszczanie nawet nie ugrali seta. Jak będzie tym razem? Kto w końcu wygra mecz? Przekonają się państwo o tym obserwując transmisję w Polsacie Sport, początek meczu o godzinie 20:30.

SOBOTA  – 2 LISTOPADA 2019

14:45 PlusLiga – 3. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW  – INDYKPOL AZS OLSZTYN   na żywo

Polsat Sport HDIpla

17:30 PlusLiga – 3. kolejka:PGE SKRA BEŁCHATÓW  – CUPRUM LUBIN na żywo
Ipla


20:30 
PlusLiga – 3. kolejka: GKS KATOWICE  – TREFL GDAŃSK  na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 3 LISTOPADA  2019

14:45 PlusLiga – 3. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL  –  GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 
PlusLiga – 3. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – MKS BĘDZIN  na żywo
Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 4 LISTOPADA 2019

17:30 PlusLiga – 3. kolejka: PROJEKT WARSZAWA  –  MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI  na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 3.kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM  – BKS VISŁA BYDGOSZCZ na żywo

Polsat Sport HDIpla