30. kolejka Serie A na żywo w TSG FM

W 30. kolejce włoskiej Serie A nie zabraknie ciekawych pojedynków. Na pierwszy plan wysuwa się mecz, którego stawką jest walka o miejsce w ścisłym czubie tabeli, czyli spotkanie SSC Napoli z Fiorentiną. Jednak ciekawie powinno być też w Mediolanie, gdzie gospodarze AC Milan podejmą Sampdorię. Oba te mecze będzie można śledzić na antenie TSG FM.

SSC NAPOLI – ACF FIORENTINA
W niedzielę Napoli podejmie na swoim obiekcie ekipę z Florencji, czyli dumną Fiorentinę. Nie da się ukryć, że jest to spotkanie dwóch gigantów włoskiego futbolu, a co za tym idzie mecz ten wiąże się z wielkimi emocjami i sportową walką. Obecna dyspozycja wskazywałaby ekipę z Neapolu jako faworytów, jednakże jeśli spojrzeć na wyniki ostatnich starć pomiędzy tymi zespołami, ukazuje się fakt, iż w ciągu 4 ostatnich meczy drużyny, które grały na wyjeździe odnosiły zwycięstwo, więc może ta passa zostanie podtrzymana przez Violę?

AC MILAN – UC SAMPDORIA
W obecnym sezonie AC Milan ma ogromne problemy, zewsząd słychać o nich głosy krytyczne. Zupełnie inne opinie dotyczą UC Sampdorii, a w szczególności trenera Sinisy Mihajlovicia. Ten mecz może dać kolejny impuls drużynie z Genui. Z drugiej strony Milan musi robić wszystko, aby ratować sezon. To samo tyczy się trenera Filippo Inzaghiego. Powinniśmy być świadkami ciekawego spotkania, w którym faworytem może być zespół, który wcale nie jest bardziej utytułowany. Miejmy tylko nadzieję, że gospodarze wespną się na odpowiedni poziom, bo wtedy poza emocjami nie będzie również brakowało dobrej piłki.

NIEDZIELA – 12 KWIETNIA 2015

14:55 Serie A – 30. kolejka: SSC NAPOLI – ACF FIORENTINA na żywo
 TSG FM2
Komentarz: Mariusz Bogucki  – Tomasz Chmielewski

20:40 
Serie A – 30. kolejka: AC MILAN – UC SAMPDORIA na żywo

 TSG FM2
Komentarz: Tomasz Chmielewski – Marcin Nawrocki

Przygotowali: Tomasz Chmielewski i Łukasz Ferdyan