31. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

Sytuacja na zapleczu Bundesligi przypomina trochę Ekstraklasę. Mimo 3 kolejnych porażek z rzędu lidera żadna z drużyn nie była w stanie wykorzystać potknięć Fortuny Dusseldorf. Na 4 kolejki przed końcem rozgrywek 3 drużyny wciąż realnie liczą się w walce o tytuł. Podobna sytuacja ma miejsce w dole tabeli, gdzie nawet 9. drużyna nie może spać spokojnie. Przed nami 31. kolejka 2. Bundesligi! 

31. kolejka rozpocznie się tradycyjnie w piątek, wtedy to na boisko wybiegną drużyny Eintrachtu Braunschweig, Armini Bielefeld, Gruther Furth oraz Bochum. Eleven Sports przygotowało transmisję ze spotkania rozgrywanego w Brunszwiku, gdzie lokalny Eintracht podejmie Arminię Bielefeld. Początek obu spotkań o godzinie 18:30.

W sobotnie popołudnie fani niemieckiej piłki będą mogli zobaczyć w akcji drużyny, które obecni znajdują się na dwóch różnych biegunach tabeli. Beniaminek z Ratyzbony wciąż optymistycznie spogląda w tabele, w której obecnie traci tylko 4 oczka do miejsca gwarantującego grę w barażach. Dla gości – St.Pauli będzie to kolejny mecz z serii tych o być albo nie być. Drużyna z Hamburga po dwóch kolejnych porażkach wreszcie zameldowała się w strefie spadkowej. Każdy punkt zdobyty w czterech ostatnich kolejkach może okazać się zbawienny dla drużyny Markusa Kauczinskiego, bowiem w walce o utrzymanie wciąż wszystko może się zdarzyć. Początek spotkania Continental Arena o godzinie 13:00.

W niedzielę Eleven zabierze nad do Dusseldorfu  na spotkanie obecnego lidera z siódmym Ingolstadt. Spotkanie to powinno dać nam odpowiedź jak na ostatnie wpadki potrafiła zareagować Fortuna Dusseldorf, a także czy uda się im obronić pozycję lidera na kolejny tydzień.  Transmisja z tego spotkania w Eleven Sports 3.

Najciekawiej zapowiada się jednak poniedziałkowe starcie na szczycie. Holstein Kiel podejmuje na własnym stadionie vice lidera FC Nurnberg. Starcie drugiej i trzeciej drużyny tego sezonu gwarantuje duże emocje, obie drużyny bowiem wciąż mogą bardzo realnie myśleć o tytule. Porażka, którejś z drużyn może bardzo mocno te plany skomplikować, jednak przy korzystnym wyniku niedzielnego spotkania  w Dusseldorfie w poniedziałek możemy stać się świadkami zmiany lidera. Początek spotkania o 20:30.

pasek2

PIĄTEK – 20 KWIETNIA 2018

18:25 2. Bundesliga – 31. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIGER TSV – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

SOBOTA- 21 KWIETNIA 2018

12:55 2. Bundesliga – 31. kolejka: SVV JAHN REGENSBURG – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
 

NIEDZIELA – 22 KWIETNIA 2018

13:25 2. Bundesliga – 31. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 22 KWIETNIA 2018

20:25 2. Bundesliga – 31. kolejka: HOLSTEIN KIEL – FC NORYMBERGA na żywo
Ipla
pasek2