32. kolejka francuskiej Ligue 1. Trzy spotkania w Eleven!

W najbliższy weekend zostanie rozegrana już 32. kolejka francuskiej Ligue 1. W sobotę za sprawą Eleven Sports będzie można zobaczyć pojedynki Angers z Monaco i Lyonu z Lorient. Natomiast w niedzielę na zakończenie kolejki starcie Paris Saint Germain z Guingamp. […]

W najbliższy weekend zostanie rozegrana już 32. kolejka francuskiej Ligue 1. W sobotę za sprawą Eleven Sports będzie można zobaczyć pojedynki Angers z Monaco i Lyonu z Lorient. Natomiast w niedzielę na zakończenie kolejki starcie Paris Saint Germain z Guingamp.

W sobotę czekają nas dwa starcia ze zdecydowanymi faworytami. Najpierw drużyna Angers SCO zmierzy się z liderującym w tabeli AS Monaco z Kamiliem Glikiem w składzie. W pierwszym meczu jednak drużyna Angers narobiła dużo problemów ekipie z księstwa, która wygrała zaledwie 2:1.

W drugim sobotnim meczu pokazywanym przez Eleven Sports zagrają ze sobą czwarty Olimpique Lyon z przedostatnim FC Lorient. Drużyna Lorient jeszcze niedawno wydawała się razem z Bastią zespołem, która wyraźnie odstaje od reszty ligi, ale dwa zwycięstwa z rzędu sprawiły, że złapali kontakt z grupą drużyn walczących o utrzymanie. Lyon natomiast walczy o utrzymanie czwartego miejsca w lidze, bo na wyższe nie ma już szans.

Na zakończenie kolejki Paris Saint Germain, który wyraźnie wygrał w zeszły weekend Puchar Ligi Francuskiej zmierzy się z EA Guingamp. Paryżanie za cel w tym sezonie oczywiście mają mistrzostwo Francji, ale żeby tego dokonać muszą wygrywać takie spotkania, a do liderującego Monaco mają zaledwie trzy punkty straty. W połowie grudnia zeszłego roku to jednak Guingamp niespodziewanie wygrało u siebie z PSG 2:1.

SOBOTA – 8 KWIETNIA 2017

16:55 Ligue 1 – 32. kolejka: ANGERS SCO – AS MONACO na żywo


19:55
Ligue 1 – 32. kolejka: OLYMPIQUE LYON – FC LORIENT na żywo

NIEDZIELA – 9 KWIETNIA 2017

20:55 Ligue 1 – 32. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – EA GUINGAMP na żywo

About 0a60d0xx