35. kolejka Serie A w TakSięGra FM

Mimo tego,  że mistrza Włoch już znamy rozgrywki Serie A toczą się dalej. Wiele jest jeszcze niewiadomych. W najbliższej kolejce będziemy  świadkami dwóch pojedynków na linii Mediolan – Rzym. Oba są istotne ze względu na tabelę, ale także na sam […]

Mimo tego,  że mistrza Włoch już znamy rozgrywki Serie A toczą się dalej. Wiele jest jeszcze niewiadomych. W najbliższej kolejce będziemy  świadkami dwóch pojedynków na linii Mediolan – Rzym. Oba są istotne ze względu na tabelę, ale także na sam prestiż na Półwyspie Apenińskim. I oba będzie można śledzić na żywo na antenie TSG FM.

AC MILAN – AS ROMA
W 35. kolejce Serie A AC Milan podejmie na Stadio San Siro AS Romę. Dla obu drużyn jest to trudny sezon. Goście mieli do ostatniej chwili bić się z Juventusem o tytuł mistrzowski, a tymczasem zagrożone jest drugie miejsce. AC Milan natomiast w ostatnich pięciu spotkaniach nie wygrał, a ich gra też nie wygląda dobrze. Fani Rossonerich chcieliby,  żeby ten sezon już się skończył. Jednak takie spotkania jak to najbliższe mogą wywołać dodatkowe emocji u piłkarzy, dzięki czemu mogą zagrać wreszcie tak, jak oczekują kibice. Zapowiada się spotkanie o dużym ciężarze gatunkowym.

SS LAZIO – INTER MEDIOLAN
W obecnym sezonie drużyna rzymskiego Lazio uchodzi za rewelację rozgrywek. I jest to w pełni zasłużona opinia. Trener Stefano Pioli stworzył zespół, który jest groźny dla każdego. Lazio dzielnie walczy o drugie miejsce na koniec rozgrywek. I w tym pojedynku nie jest bez szans, gdyż w 37. kolejce czekają nas jeszcze Derby Rzymu. Żeby jednak ten mecz był „o coś” Lazio musi pokonać Inter. Drużyna Manciniego cały czas liczy się w walce o możliwość gry w Lidze Europy w kolejnych rozgrywkach, więc na pewno tanio skóry nie sprzeda. W pierwszej rundzie padł remis 2-2, a na dobre rozbłysła gwiazda Felipe Andersona. Zapowiada się fascynujący mecz, w którym możliwy jest każdy rezultat. Pewne jest tylko jedno: nudy nie będzie.

SOBOTA – 9 MAJA 2015

20:40 Serie A – 35. kolejka: AC MILAN – AS ROMA na żywo

NIEDZIELA – 10 MAJA 2015

20:40 Serie A – 35. kolejka: SS LAZIO – INTER MEDIOLAN na żywo
TSG FM2
Komentarz: Mateusz Burzec – Marcin Nawrocki

Przygotował: Tomasz Chmielewski

About Tomasz Chmielewski