4. kolejka Fortuna 1. Ligi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport

W najbliższy weekend odbędzie się 4. kolejka Fortuna 1 ligi. Transmisje z 2 spotkań na kanałach sportowych Polsatu. Kolejkę rozpocznie piątkowe starcie w Częstochowie, gdzie miejscowy Raków podejmie Odrę Opole. Gospodarzom w pierwszych trzech kolejkach udało się zdobyć 4 punkty, […]

W najbliższy weekend odbędzie się 4. kolejka Fortuna 1 ligi. Transmisje z 2 spotkań na kanałach sportowych Polsatu.

Kolejkę rozpocznie piątkowe starcie w Częstochowie, gdzie miejscowy Raków podejmie Odrę Opole. Gospodarzom w pierwszych trzech kolejkach udało się zdobyć 4 punkty, które dają im obecnie 9. miejsce w tabeli. Podopiecznym trenera Marka Papszuna udało się zarówno wygrać, zremisować jak i przegrać. Lepiej sezon rozpoczęła Odra, która jest wiceliderem. Po dwóch zwycięstwach i remisie drużyna z Opola ma na koncie 7 punktów. Czy Odra zostanie dalej niepokonana? A może to jednak Raków przyczyni się do pierwszej porażki w sezonie opolskiej drużyny? Transmisja spotkania w Polsacie Sport Extra.

W sobotę dojdzie do starcia GKS-u Jastrzębie z Chojniczanką Chojnice. Beniaminek nie zaczął sezonu zbyt dobrze, gdyż zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Dorobek GKS-u to zaledwie punkt, który wywaczył w starciu z Rakowem Częstochowa (2:2). Jeśli drużyna z Jastrzębia-Zdroju chce myśleć o utrzymaniu, musi prezentować się lepiej. Na pewno stracie z Chojniczanką nie będzie należało do łatwych. Drużyna z Chojnic w tym sezoniem jak na razie nie poniosła porażki (2 remisy i zwycięstwo). Daje jej to 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów. Czy w spotkaniu z GKS-em Chojniczanka odniesie zwycięstwo? A może to drużyna z Chojnic odniesie korzystny rezultat? Transmisja spotkania w Polsacie Sport.

pasek2

PIĄTEK – 10 SIERPNIA 2018

20:15 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)
Reporter: Paweł Ślęzak


20:25 
Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ODRA OPOLE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)

SOBOTA – 11 SIERPNIA 2018

17:30 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40
Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About 0a60d0xx