4. kolejka PGNiG Superligi w TVP Sport

W najbliższy weekend stacja TVP Sport zaprezentuje trzy spotkania męskiej i żeńskiej Superligi. PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA Spotkaniem, które zostanie wyemitowane w piątek, będzie pojedynek dwóch ekip ze środka tabeli. Czwarta Piotrcovia podejmie bowiem na własnym parkiecie piąty Start Elbląg. […]

W najbliższy weekend stacja TVP Sport zaprezentuje trzy spotkania męskiej i żeńskiej Superligi.

PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA

Spotkaniem, które zostanie wyemitowane w piątek, będzie pojedynek dwóch ekip ze środka tabeli. Czwarta Piotrcovia podejmie bowiem na własnym parkiecie piąty Start Elbląg. Hala w Piotrkowie dobrze kojarzy się piłkarkom z Elbląga. W zeszłym roku to właśnie tam wyeliminowały Piotrkowianki z Pucharu Polski, a w latach 2014-2020 zaliczyły tam serię 8 zwycięstw. Ostatnio do głosu doszły jednak gospodynie, które sezon i dwa sezony temu wykorzystały atut własnej hali i pokonały dwukrotnie zespół Startu.

SOBOTA – 25 WRZEŚNIA

W sobotnie południe Wybrzeże Gdańsk podejmie na własnej hali Gwardię Opole. Gospodarze w zeszłym tygodniu zaliczyli udany wyjazd do Szczecina. Gwardia na własnym parkiecie ograła kolejkę temu MMTS Kwidzyn. Wybrzeże na zwycięstwo z Gwardią czeka już…17 lat. Dzieje się tak, ponieważ po ostatniej wygranej w 2004 roku obie ekipy nie mierzyły się ze sobą aż do 2016 roku. Od tego czasu 11 pojedynków zostało rozstrzygniętych jednak na korzyść Gwardii Opole. Czy najbliższa sobota to będzie ten dzień dla Wybrzeża?

NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA

W niedzielę TVP Sport pokaże mecz Zagłębia Lubin z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Dla Zagłębia będzie to okazja do zapunktować po ostatnich porażkach z Unią Tarnów i Azotami Puławy. Goście jadąc do Lubina, zaliczą swój pierwszy tegoroczny wyjazd. Dotychczas na własnej hali radzili sobie wyśmienicie, zdobywając komplet punktów. Lubin nie jest jednak łatwym terenem szczególnie dla Piotrkowianina, który na 10 ostatnich rozgrywanych tam spotkań zdołał wygrać tylko raz.

PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA

17:45 PGNiG Superliga – 4. kolejka: MKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – EKS START ELBLĄG 

Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź (z Piotrkowa Tryb.)
Reporter: Sylwia Michałowska

SOBOTA – 25 WRZEŚNIA

12:15 PGNiG Superliga – 4. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – GWARDIA OPOLE na żywo

NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA

12:10 PGNiG Superliga – 4. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  na żywo

About Jakub Barabasz