43. Kolejka Championship tylko w Eleven Sports

Na cztery kolejki do końca rozgrywek na zapleczu Premier League kwestia mistrzostwa wydaje się być rozstrzygnięta w przeciwieństwie do ostatecznego składu turnieju barażowego.  W grze o ostatnie dwa wolne miejsca ciągle pozostaje co najmniej pięć drużyn co zwiastuje ogromne emocje […]

Na cztery kolejki do końca rozgrywek na zapleczu Premier League kwestia mistrzostwa wydaje się być rozstrzygnięta w przeciwieństwie do ostatecznego składu turnieju barażowego.  W grze o ostatnie dwa wolne miejsca ciągle pozostaje co najmniej pięć drużyn co zwiastuje ogromne emocje w nadchodzących kolejkach.

43. Kolejka rozpocznie się już w piątek od spotkania Aston Villi z Leeds United. Gospodarze z 76 punktami na koncie zajmują bezpieczne 4. miejsce,  które gwarantuje im udział w barażach. Na Villa Park zawita drużyna Leeds, która w przedsezonowych założeniach z pewnością widziana była jako jeden z kandydatów do awansu, jednak ligowa rzeczywistość brutalnie zweryfikowała potencjał drużyny Paula Heckinbottoma. Transmisję ze spotkania w Birmingham przeprowadzi Eleven Sports 3.

W sobotnie popołudnie fani angielskiej piłki powinni zarezerwować chwilę czasu na spotkanie vice lidera – Fulham przeciwko walczącemu o udział w barażach Brentord F.C. Najstarszy klub piłkarski w Londynie zajmuje obecnie drugą pozycję w ligowej tabeli o jedno oczko wyprzedzając walijskie Cardiff. Dla gości spotkanie to zapowiada się arcytrudno, ponieważ Fulham od ponad 20. spotkań nie zaznała smaku porażki. Czy seria ta zostanie przedłużona? Dowiemy się już w tą sobotę.

43. Kolejkę zakończy spotkanie Wolverhampton Wanderers przeciwko Birmingham City.  Wilki z dużą przewagą prowadzą ligowy orszak i już w tej kolejce mogą rozstrzygnąć kwestię mistrzostwa na swoją korzyść, warunkiem jest wygranie spotkania przeciwko Birmingham a także pozytywne zakończenie spotkań ligowych konkurentów. Jednak zwycięstwo w tym spotkaniu może okazać się całkiem trudne. Goście ciągle zaliczani są do grona ekip walczących o baraże i z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą.

pasek2

PIĄTEK – 13 KWIETNIA 2018

20:40 Championship – 43. kolejka: ASTON VILLA FC – LEEDS UNITED FC na żywo
Ipla

SOBOTA – 14 KWIETNIA 2018

18:25 Championship – 43. kolejka: FULHAM FC – BRENTFORD FC na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 15 KWIETNIA 2018

12:55 Championship – 43. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – BIRMINGHAM CITY  na żywo

pasek2

About 0a60d0xx