5. kolejka Ligi Światowej w TSG FM

Przed nami piąta kolejka fazy grupowej Ligi Światowej. Na ten weekend przygotowaliśmy dla Państwa relacje z meczów Iran – Polska oraz Serbia- Włochy. Obydwa spotkanie mogą zadecydować o końcowych rozstrzygnięciach w grupach A i B. Zapraszamy bardzo serdecznie do TakSięGra […]

Przed nami piąta kolejka fazy grupowej Ligi Światowej. Na ten weekend przygotowaliśmy dla Państwa relacje z meczów Iran – Polska oraz Serbia- Włochy. Obydwa spotkanie mogą zadecydować o końcowych rozstrzygnięciach w grupach A i B. Zapraszamy bardzo serdecznie do TakSięGra FM.

IRAN – POLSKA
Przed Biało-Czerwonymi bardzo trudne mecze z reprezentacją Iranu, które odbędą się w Teheranie. Irańczycy przed własną publicznością potrafią pokrzyżować szyki każdej ekipie, o czym boleśnie przekonali się w ostatniej kolejce Amerykanie. Ekipa Johna Sparew’a wróciła z Iranu z zerowym dorobkiem, zarówno punktowym, jak i setowym. Nasi reprezentanci przystąpią do tego dwumeczu dodatkowo osłabieni nieobecnością Bartosza Kurka, który nabawił się urazu pleców. Schedę po Kurku w ataku przejmie zapewne Jakub Jarosz, lecz czy to wystarczy, aby powstrzymać rozpędzonych Persów, którzy ciągle wierzą w awans do turnieju finałowego? Przekonamy się w piątek oraz niedzielę. Relacje z obu meczów oczywiście na naszej antenie.

SERBIA – WŁOCHY
Spotkanie, które zapewne zdecyduje, która z tych dwóch ekip zajmie miejsce za plecami Brazylii w tabeli grupy A. Dzięki nowym zasadom ustalania kolejności w grupach, w lepszej sytuacji są Włosi, którzy pomimo mniejszej ilości punktów na koncie (mają ich 13, a Serbia 14) są wyżej w tabeli dzięki większej liczbie zwycięstw. Pierwszy dwumecz tych zespołów był bardzo zacięty i przyniósł po jednym zwycięstwie każdej z ekip. Więcej do udowodnienia swoim kibicom będą mieli zapewne podopieczni trenera Mauro Berutto.

pasek2

PIĄTEK – 26 CZERWCA 2015

18:25 Liga Światowa – grupa B: IRAN – POLSKA (I MECZ) na żywo
TSG FM2
Komentarz: Aleksander Brych

20:05 Liga Światowa – grupa B: SERBIA – WŁOCHY (I MECZ) na żywo
TSG FM
Komentarz: Radosław Kępys

NIEDZIELA – 28 CZERWCA 2015

18:25 Liga Światowa – grupa B: IRAN – POLSKA (II MECZ) na żywo
TSG FM
Komentarz: Łukasz Kozłowski – Karol Górka

20:05 
Liga Światowa – grupa B: SERBIA – WŁOCHY (II MECZ) na żywo
TSG FM
Komentarz: Tomasz Górski
pasek2

Przygotowali: Jerzy Granietzny, Radosław Kępys