5. kolejka Liqui Moly Bundesligi w Viaplay

Platforma Viaplay pokaże dwa mecze 5. kolejki Liqui Moly Bundesligi. Kogo tym razem zobaczymy w akcji? NIEDZIELA – 3 PAŹDZIERNIKA O godzinie 14:00 do pojedynku między sobą staną zespoły Hannover-Burgdorf i MT Melsungen. Gospodarze dotychczas zagrali trzy mecze ligowe, z […]

Platforma Viaplay pokaże dwa mecze 5. kolejki Liqui Moly Bundesligi. Kogo tym razem zobaczymy w akcji?

NIEDZIELA – 3 PAŹDZIERNIKA

O godzinie 14:00 do pojedynku między sobą staną zespoły Hannover-Burgdorf i MT Melsungen. Gospodarze dotychczas zagrali trzy mecze ligowe, z czego wygrali z Bergischer i przegrali z Rhein-Neckar Lowen oraz HSG Wetzlar. Ekipa gości zdążyła rozegrać już 5 spotkań, ponieważ w zeszłym tygodniu zagrali mecz, który formalnie stanowił 6. kolejkę. Z tych spotkań zdołali wyjść zwycięsko jedynie w pojedynku z N-Lubbecke. Zremisowali jeszcze z Lemgo, natomiast mecze z THW Kiel, Fuchse Berlin oraz SC Magdeburgiem przegrali. W zeszłym roku w lidze dwukrotnie górą był zespół Hannoveru, jednak w pucharze wygrał MT Melsungen.

Drugim pokazywanym tego dnia meczem będzie pojedynek TVB Stuttgart z Rhein-Neckar Lowen. Gospodarze pogrążeni są w dużym kryzysie, bowiem przegrali oni wszystkie swoje cztery dotychczas rozegrane spotkania. U gości jest nieznacznie lepiej. Ekipa z Lowen zdołała ograć Hannover-Burgdorf i Goppingen, lecz uległa SC Magdeburgowi i Hamburgowi. Teraz może jednak skupić się wyłącznie na lidze, ponieważ odpadła w ostatniej rundzie kwalifikacji do europejskich pucharów.

NIEDZIELA – 3 PAŹDZIERNIKA

13:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 5. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – MT MELSUNGEN

Komentarz: Szymon Ratajczak

15:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 5. kolejka: TVB STUTTGART – RHEIN-NECKAR LÖWEN 

About Jakub Barabasz