5. kolejka Premier League w Canal+Sport

Wraca Jej Wysokość Premier League! Po przerwie reprezentacyjnej karuzela ligi angielskiej ponownie się rozpędza. Przed nami piąta kolejka, na czele z wielkim hitem, a więc starciem Tottenhamu z Liverpoolem. Już wczesnym sobotnim popołudniem będziemy świadkami wielkiego pojedynku pomiędzy Tottenhamem, który […]

Wraca Jej Wysokość Premier League! Po przerwie reprezentacyjnej karuzela ligi angielskiej ponownie się rozpędza. Przed nami piąta kolejka, na czele z wielkim hitem, a więc starciem Tottenhamu z Liverpoolem.

Już wczesnym sobotnim popołudniem będziemy świadkami wielkiego pojedynku pomiędzy Tottenhamem, który po czterech meczach ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę z rewelacją tego sezonu Watfordem, a Liverpoolem, czyli zespołem, który jest jak na razie bezbłędny. Komplet wygranych i tylko jedna stracona bramka. W ubiegłym sezonie na Wembley Koguty pokonały The Reds aż 4:1. Czy zespół Jurgena Kloppa zasmakuje zemsty na zimno?

Oprócz wielkiej rywalizacji na Wembley czeka na również kilka innych ciekawych pojedynków. Manchester City, który potknął się na początku tej kampanii tylko raz remisując z Wolves zmierzy się na własnym terenie z Fulham, które balansuje na granicy środka tabeli. The Cottagers po czterech spotkanaich mają na swoim koncie cztery punkty zdobyte remisem z Brighton i wygraną w trzeciej kolejce z Burnley. Watford, a więc największe pozytywne zaskoczenie tego sezonu na własnym terenie podejmie Manchester United. Czerwone Diabły przed przerwą na kadrę ograli Burnley, co przyczyniło się do tego, że na ich ławce trenerskiej wciąż zasiada Jose Mourinho. Czy po meczu z The Horners posada Portugalczyka znowu zawiśnie na włosku?

W niedzielę będziemy mogli zobaczyć tylko dwa spotkania i będą to spotkania niezwykle istotne dla dolnej części tabeli. Jedenaste w tabeli Wolves podejmie Burnley, które zgromadziło jak dotychczas tylko jeden punkt i zajmuje dziewiętnaste miejsce w tabeli. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja Łukasza Fabiańskiego i jego West Hamu, który okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, w piątej kolejce Młoty będą miały piekielnie trudne wyzwanie ugrania pierwszych w tej kampanii punktów, bowiem czeka ich wyjazd do Liverpoolu i starcie z dobrze dysponowanym Evertonem.