6. kolejka 2. Bundesligi na platformie Viaplay

Czas na szóstą serię spotkań na zapleczu Bundesligi. Od tego sezonu, transmisje z niemieckich boisk znikną z telewizji, a pojawią się w nowej platformie streamingowej Viaplay. Na ten weekend zaplanowano transmisję z trzech spotkań. Siódmy w tabeli Werder Brema zagra […]

Czas na szóstą serię spotkań na zapleczu Bundesligi. Od tego sezonu, transmisje z niemieckich boisk znikną z telewizji, a pojawią się w nowej platformie streamingowej Viaplay. Na ten weekend zaplanowano transmisję z trzech spotkań.

Siódmy w tabeli Werder Brema zagra na wyjeździe z Ignolstadt. Spadkowicz z Bundesligi zgromadził do tej pory osiem punktów. Gospodarze zdołali zdobyć cztery oczka. Na korzyść drużyny z Bremy przypada fakt, że wygrała ona ostatnie trzy mecze z najbliższym rywalem. Drugim sobotnim spotkaniem, które pokaże Viaplay będzie starcie w Hamburgu. Gospodarze podejmą SV Sandhausen. Hamburg jest niepokonany na własnym terenie w dwunastu z ostatnich trzynastu spotkań. Jednak sześć punktów w pięciu meczach to nie jest to, co chcieli by oglądać kibice tej drużyny. Na niedzielę zaplanowano spotkanie Paderborn kontra Schalke. Gospodarze w tegorocznych rozgrywkach są niepokonani. Dodatkowo na uwagę zasługują trzy wygrane z rzędu. Schalke z kolei gra w kratkę. Jeśli była drużyna Tomasza Hajty chce powrócić do eilty, musi regularnie wygrywać.

SOBOTA – 11 WRZEŚNIA 2021

13:25 2. Bundesliga – 6. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – WERDER BREMA 

20:25 2. Bundesliga – 6. kolejka: HSV HAMBURG – SV SANDHAUSEN 

Komentarz: Mateusz Juza

NIEDZIELA – 12 WRZEŚNIA 2021

13:25 2. Bundesliga – 6. kolejka: SC PADERBORN – FC SCHALKE 04 

Komentarz: Kamil Kania

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.