6. kolejka PGNiG Superligi w TVP Sport

TVP Sport w ten weekend zaprezentuje trzy mecze PGNiG Superligi. Hitem kolejki będzie starcie Azotów Puławy z Vive Kielce. PIĄTEK – 15 PAŹDZIERNIKA W piątek fani piłki ręcznej będą mogli obejrzeć mecz kobiecej Superligi. Pojedynek Startu Elbląg z Koroną Handball […]

TVP Sport w ten weekend zaprezentuje trzy mecze PGNiG Superligi. Hitem kolejki będzie starcie Azotów Puławy z Vive Kielce.

PIĄTEK – 15 PAŹDZIERNIKA

W piątek fani piłki ręcznej będą mogli obejrzeć mecz kobiecej Superligi. Pojedynek Startu Elbląg z Koroną Handball Kielce to mecz dwóch zespołów z ostatnich miejsc w ligowej stawce. Gospodynie zdołały już na własnej hali ograć PR Koszalin oraz w delegacji Piotrcovię. Tegoroczny beniaminek z Kielc zdołał ugrać jedynie punkt w starciu z PR Koszalin. Faworytem tego pojedynku będą oczywiście gospodynie. Czy przyjezdne zdołają je zaskoczyć?

SOBOTA – 16 PAŹDZIERNIKA

Hitem 6. kolejki męskiej Superligi będzie pojedynek Azotów Puławy z Vive Kielce. Mimo tego, że mecz ten odbędzie się pomiędzy dwoma zespołami z czołówki, to Azoty na wygraną nad Vive czekają…14 lat! Ostatni raz Puławianie zdołali ograć Vive w 2007 roku. Od tego czasu minęło już 38 spotkań. Nawet jeśli Vive ponownie wygra, to na pewno nic w tym starciu nie przyjdzie im łatwo.

NIEDZIELA – 17 PAŹDZIERNIKA

W niedzielne popołudnie rozegrane zostanie spotkanie Wybrzeża Gdańsk z MKS-em Kalisz. Obie ekipy prezentują obecnie podobny poziom gry i zajmują sąsiadujące ze sobą miejsca w ligowej tabeli. W zeszłym sezonie po 60. minutach było 28:28. Dogrywka padła jednak łupem Kaliszan, którzy wygrali 30:32.

PIĄTEK – 15 PAŹDZIERNIKA

17:40 PGNiG Superliga – 6. kolejka: EKS START ELBLĄG – SUZUKI KORONA HANDBALL KIELCE

Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź (z Elbląga)

SOBOTA – 16 PAŹDZIERNIKA

12:55 PGNiG Superliga – 6. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – ŁOMŻA VIVE KIELCE

Komentarz: Maciej Iwański – Michał Matysik (z Puław)

NIEDZIELA – 17 PAŹDZIERNIKA

14:55 PGNiG Superliga – 6. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – ENERGA MKS KALISZ

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Artur Siódmiak (z Gdańska)

About Jakub Barabasz