6. kolejka Plusligi w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra

Pięć spotkań z tej kolejki będzie można zobaczyć na sportowych antenach Polsatu. Trzy spotkania zostały przełożone z powodu koronawirusa.

Świetnie spisujący się od początku rozgrywek Aluron CMC Warta Zawiercie podejmuje w szóstej kolejce Cerrad Eneę Czarnych Radom. Trzy z czterech dotychczasowych spotkań drużyny gości kończyły się dogrywkami. Czarni pokonali w pięciu setach Stal Nysę i Indykpol, a przegrali w tie-breaku z Resovią.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po pięciu rozegranych spotkaniach pewnie przewodzi tabeli PlusLigi z kompletem punktów na koncie. W ostatniej kolejce mistrzowie Polski pokonali w Gdańsku tamtejszego Trefla. Indykpol rozegrał do tej pory cztery spotkania i raz cieszył się ze zwycięstwa. W czwartej kolejce Akademicy okazali się lepsi od Cuprum Lubin, zwyciężając rywali w trzech odsłonach.

Trzy rozegrane spotkania i trzy porażki, w tym dwie po dogrywce to dotychczasowy dorobek Stali Nysa. Asseco Resovia Rzezów zaś może się pochwalić w trzech pojedynkach dwoma zwycięstwami, oba jednak zostały odniesione w tie-breaku.

Hit szóstej kolejki spotkań, w którym zmierzą się trzecia z czwartą drużyną poprzedniego sezonu. Ostatnia wizyta jastrzębian w Bełchatowie przebiegła po myśli gości. Podopieczni Luke’a Reynoldsa pokonali wówczas przeciwników w trzech partiach.

Drużyna Miedziowych rozegrała w tym sezonie już cztery mecze. Wszystkie przegrała. Zespół Ślepska Suwałki ma za sobą jedynie dwa spotkania – wygrane z Indykpolem AZS-em Olsztyn i przegrane z GKS-em Katowice. Trzy gry musiały zostać przełożone z powodu wykrycia w zespole przypadków zakażenia koronawirusem. Forma podopiecznych Andrzeja Kowala po okresie kwarantanny stanowi niewiadomą. Zawodnicy Cuprum Lubin spróbują wykorzystać problemy rywali i odnieść swoje premierowe zwycięstwo w kampanii 2020/2021.

SOBOTA – 10 PAŹDZIERNIKA 2020

14:45 PlusLiga – 6. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HDIpla


17:30
PlusLiga – 6. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 6. kolejka: STAL NYSA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 11 PAŹDZIERNIKA 2020

14:45 PlusLiga – 6. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HDIpla


17:30
PlusLiga – 6. kolejka: CUPRUM LUBIN – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Ipla