6. kolejka Tauron 1.Ligi Mężczyzn w Polsacie Sport Extra i Polsacie Box Go

Polsat Sport Extra i Polsat Box Go zaprezentują dwa spotkania nadchodzącej 6. kolejki Tauron 1.Ligi mężczyzn. Które spotkania będzie można śledzić? CZWARTEK – 21 PAŹDZIERNIKA Krispol Września podejmie u siebie Lechię Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze zdołali w tym sezonie ograć 3:2 […]

Polsat Sport Extra i Polsat Box Go zaprezentują dwa spotkania nadchodzącej 6. kolejki Tauron 1.Ligi mężczyzn. Które spotkania będzie można śledzić?

CZWARTEK – 21 PAŹDZIERNIKA

Krispol Września podejmie u siebie Lechię Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze zdołali w tym sezonie ograć 3:2 Gwardią Wrocław i 3:0 Chrobry Głogów. Przegrali natomiast 1:3 z Norwidem Częstochowa, 0:3 z Avią Świdnik i 2:3 z KPS-em Siedlce. Przyjezdni oprócz porażki 2:3 z KKS-em Kluczbork wygrali z 3:0 z Chrobrym Głogów i Zaksą Strzelce Opolskie oraz 3:2 z Olimpią Sulęcin. W zeszłym sezonie dwukrotnie lepsza był zespół z Wrześni, który wygrywał po 3:1.

PIĄTEK – 22 PAŹDZIERNIKA

Visła Bydgoszcz o 18:00 zmierzy się z Gwardią Wrocław. Niepokonani dotychczas gospodarze zdołali ograć 3:0 SMS Spałę i KKS Kluczbork oraz 3:2 BBTS Bielsko-Biała. Gwardia Wrocław po porażkach 2:3 z Krispolem Wrześnią i MKS-em Będzinem oraz 1:3 z BBTS-em Bielsko-Biała ostatnio zdołali wygrać 3:1 z SMS-em Spałą. W zeszłym sezonie obie ekipy grały ze sobą 6 razy. Pięć z tych starć wygrali siatkarze z Bydgoszczy.

CZWARTEK – 21 PAŹDZIERNIKA

20:30 Tauron 1. Liga – 6. kolejka: KRISPOL WRZEŚNIA – LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

PIĄTEK – 22 PAŹDZIERNIKA

16:45 Tauron 1. Liga – 6. kolejka: BKS VISŁA PROLINE BYDGOSZCZ – CHEMEKO-SYSTEM GWARDIA WROCŁAW 

About Jakub Barabasz