7. kolejka 2. Bundesligi na platformie Viaplay

Czas na siódmą serię spotkań na zapleczu Bundesligi. Od tego sezonu, transmisje z niemieckich boisk znikną z telewizji, a pojawią się w nowej platformie streamingowej Viaplay. Na ten weekend zaplanowano transmisję z trzech spotkań. Schalke ma patent na Karlsruher SC. […]

Czas na siódmą serię spotkań na zapleczu Bundesligi. Od tego sezonu, transmisje z niemieckich boisk znikną z telewizji, a pojawią się w nowej platformie streamingowej Viaplay. Na ten weekend zaplanowano transmisję z trzech spotkań.

Schalke ma patent na Karlsruher SC. Gospodarze piątkowego starcia inagurującego zmagania w siódmej kolejce na zapleczu Bundesligi w trzech ostatnich meczach kończyli mecz z najbliższym rywalem zwycięstwem. Będzie to również starcie sąsiadów w tabeli. Nieznacznie wyżej jest jednak Schalke, z dziesięcioma punktami. To o jeden więcej niż rywale.

Fortuna podejmie u siebie lidera, SSV Jahn Regensburg. Goście rozpoczęli nowy sezon z przytupem. Mało kto spodziewał się, że po sześciu kolejkach na czele będzie ta drużyna. Również w sobotę, Werder Brema zagra u siebie z HSV Hamburg. Na zakończenie weekendu z 2. Bundesligą kibice w Viaplay zobaczą mecz SV Darmstadt’98 – Dynamo Drezno.

PIĄTEK – 17 WRZEŚNIA

18:25 2. Bundesliga – 7. kolejka: FC SCHALKE 04 – KARLSRUHER SC 

Komentarz: Mateusz Juza

SOBOTA – 18 WRZEŚNIA

13:25 2. Bundesliga – 7. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – SSV JAHN REGENSBURG 

20:25 2. Bundesliga – 7. kolejka: WERDER BREMA – HSV HAMBURG 

NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA

13:25 2. Bundesliga – 7. kolejka: SV DARMSTADT 98 – SG DYNAMO DREZNO 

Komentarz: Mateusz Juza