8. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

Kibice w Niemczech w końcu mogą wykrzyczeć: „Wir sind zurück”, czyli „Jesteśmy z powrotem”. Po przerwie reprezentacyjnej wracają emocje w piłce klubowej. Niestety wciąż bez kibiców, ale sytuacja w tabeli 2.Bundesligi jest niezwykle interesująca i warto śledzić wydarzenia w tej lidze […]

Kibice w Niemczech w końcu mogą wykrzyczeć: „Wir sind zurück”, czyli „Jesteśmy z powrotem”. Po przerwie reprezentacyjnej wracają emocje w piłce klubowej. Niestety wciąż bez kibiców, ale sytuacja w tabeli 2.Bundesligi jest niezwykle interesująca i warto śledzić wydarzenia w tej lidze w telewizji.

Pierwszy gwizdek w sobotę rozbrzmi o 13:00 w Düsseldorfie. Fortuna zagra u siebie z SV Sandhausen. Będzie to mecz sąsiadów w tabeli, odpowiednio trzynastej i dwunastej drużyny w tabeli, które zgromadziły po osiem punktów. Ostatnie trzy mecze na wyjeździe gości, kończyły się porażkami.

Niepokonany w tym sezonie, główny kandydat do awansu na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Niemczech Hamburger SV powalczy u siebie o szóste zwycięstwo w sezonie z VfL Bochum. W ostatnich czterech domowych meczach, piłkarze lidera tabeli trafiali do siatki przynajmniej dwa razy. Jeśli piłkarze z Hamburga utrzymają formę strzelecką, znowu zgarną trzy punkty na swoje konto. Szósty w tabeli Bochum przegrał ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną.

Niepokonany od dziesięciu spotkań, plasujący się na drugiej pozycji VfL Osnabrück podejmie u siebie Norymbergę. Goście przeżywają kryzys, nie mogą wygrać meczu ligowego od pięciu spotkań. Z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów znajdują się w dolnej części tabeli, tuż nad strefą spadkową.