8. kolejka 2. Bundesligi w Viaplay

Czas na dziewiątą serię spotkań na zapleczu Bundesligi. W ten weekend fani niemieckiej piłki mogą spędzić czas oglądając na platformie Viaplay zmagania piłkarzy w Niemczech. Będzie można zobaczyć w akcji Schalke czy SC Paderborn.  Fortuna Düsseldorf podejmie u siebie SC Paderborn […]

Czas na dziewiątą serię spotkań na zapleczu Bundesligi. W ten weekend fani niemieckiej piłki mogą spędzić czas oglądając na platformie Viaplay zmagania piłkarzy w Niemczech. Będzie można zobaczyć w akcji Schalke czy SC Paderborn. 

Fortuna Düsseldorf podejmie u siebie SC Paderborn wczesnym popołudniem. Goście wygrali swoje ostatnie trzy mecze na obcym terenie, strzelając w każdym z nich przynajmniej trzy razy. Przed tygodniem jednak lepszy okazał się Holstein Kiel. Fortuna z kolei, przed tygodniem pokonała najgorszą drużynę tegorocznego sezonu, Ignolstadt. Drużyna z górnej Bawarii tym razem zagra na wyjeździe z Schalke. Spadkowicz z Bundesligi w poprzedniej serii spotkań pokonał na wyjeździe Hansę Rostock 2-0.

SOBOTA – 2 PAŹDZIERNIKA 2021

13:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – SC PADERBORN 07 

NIEDZIELA – 3 PAŹDZIERNIKA 2021

13:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – FC INGOLSTADT 04 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.